Kirk DouglasI

Issur Danielovitch Demsky

8,3
6 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirk Douglas

czytałam kiedyś biografię Kirka. Spełnił Mu się amerykański sen. Syn śmieciarza, ubogiego
emigranta osiągnął szczyt. Tylko podziwiać.

iw_jarema

Ubogiego? W Polsce w Rethmanie zarabia się grubo ponad 2 tysiące na miesiąc.

LeoMessi86

Nie rozumiem, co Masz na myśli?

iw_jarema

To, że ubogi to jego ojciec nie był.

LeoMessi86

w takim razie nie umiem czytać ze zrozumieniem ehh ;)

LeoMessi86

Istotnie trzeba posiadać nie lada encyklopedyczną wiedzę, żeby porównywać zarobki w teraźniejszej Polsce do płac w USA z początku minionego stulecia.
Ale nawet jakby... "grubo ponad 2k" to jest coś?

Droo

Nie, ale na pewno nie można powiedzieć, że jest ubogi jak zarabia grubo ponad 2k....

LeoMessi86

Jak jest studentem dzielącym pokój, to rzeczywiście ubogi nie jest. Dla każdego innego dorosłego człowieka "grubo ponad 2k" to jest ledwo tyle ile starcza na życie; przy założeniach, że nie ma samochodu i ma mieszkanie własnościowe, bo jeśli wynajmuje, to znaczy, że ledwo wiąże koniec z końcem. To co piszesz jest zwyczajnie smutne.

Droo

Wystarczy na normalne życie. Ja mam prawie 3k, ale laska zarabia tylko 1500zł i dajemy radę. Do tego palimy ćmiki i chodzimy na imprezy. Dzieci nie mamy oczywiście bo to strata kasy.

LeoMessi86

Nie wiem, na co wy te pieniądze wydajecie :-D U mnie w siedmioosobowej rodzinie 3k bez problemu wystarczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones