Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
33 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

No ale oczywiście zawistne kobiety i geje będą wypisywać, że brzydka.

szamgar

To fakt, dla mnie również jest piękna. ;) No ale pamiętajmy o tym, że każdy ma prawo do swojego zdania. I jeśli jest ono przeciwieństwem naszego, nie oznacza to od razu, że ktoś ocenia nieobiektywnie lub z zazdrości. :)

szamgar

Skarbie, uroda to kwestia gustu. Ja osobiście nic do niej nie mam, ale to nie oznacza, że każdy musi się nią zachwycać.

szamgar

jest oblesna zal na nia patrzec

WariatFuriat4z10

Ciekawe jaki z ciebie jest wielki przystojniak

Lukasz_Broda

Nie musi być przystojny, żeby mieć swoje zdanie. Zgadzam też się z jego opinią w 100%.

WariatFuriat4z10

Ciekawe jak wygląda twoja baba, zapewne dopiero ona jest naprawdę obleśna.

szamgar

Jestem kobietą i uważam że Dunst jest zjawiskowa.

Sighma

Chyba nigdy nie widziałaś zjawiskowej kobiety.

Dunst jest przeciętna, tak jak jej gra aktorska.

marcin261287

A może dla niej jest zjawiskowa? O gustach się nie dyskutuje. Poza tym, co ma gra aktorska do wyglądu?

rock_ferry

O gustach się dyskutuje. No chyba że nie ma się nic ciekawego do powiedzenia.

Gra aktorska do wyglądu? Nie powinna mieć nic, choć na tym portalu aktorki/aktorów ocenia się po wyglądzie.

Źle zinterpretowałaś moją wypowiedź, iż uważam ją za słabą aktorkę z powodu wyglądu.

marcin261287

Tak, ten portal jest do oceniania gry aktorskiej, ale tematy na forum nie zawsze takie muszą być. Ten temat akurat jest o atrakcyjności Kirsten, a nie o jej talencie aktorskim. Możesz mówić, że nie lubisz tej aktorki z powodu wyglądu, ale nie że jest z jego powodu słaba. Może być słaba np. z powodu wyrazów twarzy, ale powtarzam, nie z powodu wyglądu. Wygląd sam w sobie nie ma nic spólnego z umiejętnościami aktorskimi. A co do gustów, to chyba ty mnie źle zrozumiałeś. Każdy ma inny, a nie jest tak, że tylko jeden, np. twój, jest prawidłowy. Dla Sighmy Kirsten może być zjawiskowa, a to, że dla ciebie ona nie jest, nie oznacza, że Sighma nigdy takowej nie widziała.

rock_ferry

Czytaj ze zrozumieniem. Po raz kolejny.

marcin261287

Wzajemnie.

rock_ferry

Nie dziękuję, bo to nie ja mam z tym problem.

marcin261287

Jestem innego zdania, ale widać, że się nie dogadamy, więc kończę tę dyskusję.

rock_ferry

Czasem lepiej się wycofać, zamiast iść w zaparte.

marcin261287

Nie lubię cię, chociaż cię nie znam i mam gdzieś co myślisz o K.

natasza_szczecin

Nie denerwuj się Nataszko.

marcin261287

nie jest taka zła

szamgar

a mnie osobiście drażni, tak jak Stewart.

szamgar

Nie jestem zawistna :) Wiele kobiet uważam za piękne, ale Kirsten niestety nie> Powiem więcej - nie lubię jej. Ma w twarzy taką "suczowatość", że ciężko mi ją strawić. Najbardziej utkwiła mi w pamięci jej postać w "Uśmiech Mona Lisy", ale nawet to nie wpłynęło na moje zdanie.

szamgar

A jak uważam, że wygląda zwyczajnie (czyt.: niebrzydka, ale i nie zjawiskowa), to co o mnie ciekawego powiesz?

Gladka

Że masz brudne szkła w okularach?

szamgar

Niestety nie dane jest mi nosić okularów, gdyż nie ma żadnych przesłanek, abym je nosiła ;) Poza tym nie spostrzegam żadnych substancji mglistych przed mymi oczami ;)

Gladka

To może to z nie wyspania?

szamgar

Godzinę temu wstałam wyspana, a nadal uważam, że nie jest zjawiskowa ;P I nigdy tak nie uważałam :> Zresztą nigdy nie uważałam nikogo za zjawiskowego pod względem wyglądu (poza tym dla mnie na potencjalną atrakcyjność składa się suma wyglądu, głosu i osobowości... przy czym i tak nigdy nie uważałam nikogo za zjawiskowego, jeśli idzie o atrakcyjność).
Zresztą, po co mam z tobą dyskutować, skoro:
a) widzisz świat w sposób binarny: albo ktoś jest cudem natury, albo jest brzydki
b) uważasz, że inni też widzą świat w sposób binarny
c) uważasz, że wszyscy muszą mieć taki sam gust, jeśli posiadają parę wspólnych cech (tutaj: płeć męska + każda orientacja seksualna poza homoseksualizmem - oczywiście ignorując przy tym, że istnieją homoseksualiści z lekkim odchyleniem w stronę biseksualizmu)
Innymi słowy: dyskutuję z dzieciakiem, trollem lub idiotą (możliwe że, moje hipotezy się łączą).
Niezależnie od przyczyn twojego zachowania, EOT z mojej strony.

Gladka

Masz swoje zdanie, a ja swoje. Moje jest odmienne od twojego. Czy to upoważnia Cię do oceniania mnie i wyciągania obraźliwych wniosków?

szamgar

Wiesz, człowiek ocenia wiele rzeczy przez całe swoje życie - choćby to, czy smakuje mu spożywana przez niego potrawa ;) Podobnie jest z wyciąganiem wniosków ;> Możesz mieć do mnie pretensje jedynie o to, że nie zachowałam tych wniosków dla siebie :>
Poza tym nie oceniam tu twojej opinii, że Dunst jest zjawiskowa, tylko dziecinnego założenia, że jak ktoś myśli inaczej, to jest zazdrosny lub nie podniecają go kobiety (infantylność do potęgi n-tej).

Gladka

Oceniłaś mnie na podstawie JEDNEGO postu na Filmwebie. Czy nie uważasz, że jest to trochę infantylne? To trochę tak jakby ocenić film na podstawie jednej sceny albo teaseru.

szamgar

Wiesz, zaglądałam też w twoje wypowiedzi - chociażby na forum Anny Przybylskiej ;)

Gladka

Widzę, że jestem śledzony.

szamgar

Wiesz, po prostu wolę sprawdzić, jakie zachowanie przejawia mój rozmówca w innych wątkach na Filmwebie ;) - zwłaszcza, gdy zastanawiam się nad ewentualnym motywem pisania postów o takiej, a nie innej treści ;)

Gladka

Ok. Załóżmy,że mnie rozgryzłaś. Jestem 12-letnim trollem o IQ poniżej 90. Zadowolonaś?

szamgar

Nie, gdyż to mało prawdopodobne ;P

*jeszcze raz patrzy na swój najdłuższy post w tym temacie*
Niemniej muszę przyznać - po zważeniu na ubogość materiału do porównania - że przeholowałam z ocenianiem ciebie. Przepraszam i mam nadzieję, że jeśli się kiedyś później spotkamy, to w przyjemniejszych okolicznościach.

Nie zmienia to faktu, że twój wpis otwierający ten wątek nie zalicza się do mądrych, ale już mniejsza z tym.

Gladka

Nie przepraszaj. Masz prawo myśleć o mnie co chcesz. Jeśli chcesz podyskutować o filmie lub innych rodzajach sztuki to napisz na PW. Miłych snów.

szamgar

Napisal, że jeśli komuś się nie podoba to widocznie gej a sam prosi by go nie obrażać, hipokryzja taka piękna :))))

HaMMer15

Ale z Ciebie młot...

szamgar

klasyczną pięknością nie jest, ale na pewno ma coś w sobie

szamgar

Racja! Gryzłbym niczym Reksio szynkę...

użytkownik usunięty
szamgar

Faktycznie, jest piękna w wersji na rudo zwłaszcza

szamgar

A mężczyźni tacy święci i nie krytykują tego co się podoba kobietom? Jak tylko jakiś aktor jest przystojny to od razu złośliwości.

szamgar

Ale znajomi geje ją uwielbiają.. o co kaman?

Unibet_78

Bo gejom zawsze jest okazja aby dowalić...

szamgar

ujdzie w tłoku ;-)
Przepiękna to jest Rita Hayworth. Znaczy była.

szamgar

Dla mnie również jest przepiękna, uwielbiam oglądać z nią filmy.

szamgar

Ta twarz niemieckiej wiesniary ma byc ladna? Gratuluje braku gustu...

szamgar

zgadzam się w całej rozciągłości. nietypowa uroda, ale mi się podoba i to bardzo. nie wszyscy to lubią, ale ja tak ;)

użytkownik usunięty
szamgar

W rudych włosach rzeczywiście piękna i ta blada skóra - jak alabaster.

szamgar

ładna i utalentowana aktorka

szamgar

Jestem kobietą i tez mi sie podoba !:p trzeba jej przyznać ze jest ladna: )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones