data urodzenia: 10 maja 1965
miejsce urodzenia:Tokio, Japonia
wzrost:168 cm
Kiyoyuki Yanada

biografia

Kiyoyuki Yanada jeszcze nie ma biografii na Filmwebie, możesz być pierwszym który ją doda!

znany z

filmografia

sortuj wg:

pokaż:

moja aktywność:

głosy
zwiń
2016 4,8
Nobunaga no Shinobi(2016)
(serial TV 2016 - )

Endo Naotsune

  • (głos)
2016 5,8
Berserk and the Band of the Hawk(2016)
Berserk Musou (Gra wideo)

Grunbeld

  • (głos)
2014 7,9
Hyperdimension Neptunia Re;Birth3: V Generation(2014)
Hyperdimension Neptunia Re;Birth 3: V Century (Gra wideo)

Akudaijin / Pan Badd

  • (głos)
2013 5,2
Ginga Kikōtai Majestic Prince(2013)
(serial TV 2013 - )

Garukie

  • (głos)
2013
Kamen Rider: Battride War(2013)
(Gra wideo)

El of the Water

  • (głos)
2012 7,3
Oda Nobuna no Yabō(2012)
(serial TV 2012 - )

Yoshitatsu Saitou / Oni Ryuumen

  • (głos)
2012 7,0
Saint Seiya Omega(2012)
(serial TV 2012 - )

Geki

  • (głos)
2012 7,3
Hyperdimension Neptunia Victory(2012)
Kami Jigen Game Neptune V (Gra wideo)

Pan Badd

  • (głos)
2011 6,8
Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds(2011)
(Gra wideo)

Mike Haggar

  • (głos)
2010 9,0
Samurai sentai Shinkenjâ Tai Gôonjâ Ginmakuban!(2010)

Yogostein

  • (głos)
2010 8,0
Sōkō Kihei Votoms: Gen-ei Hen(2010)
(miniserial 2010 - )

Weteran C

  • (głos)
2010 7,9
Durarara!!(2010)
(serial TV 2010 - )

Shū Aozaki

  • (głos)
2009 8,3
Gekijô ban Enjin sentai gôonjâ VS Gekirenjâ (2009)

Yogostein

  • (głos)
2009 8,1
Inuyasha Kanketsu-hen(2009)
(serial TV 2009 - 2010)

Kościsty demon

  • (głos)
2009 8,4
Fullmetal Alchemist: Brotherhood(2009)
Hagane no Renkinjutsushi (serial TV 2009 - 2010)

Henschel

  • (głos)
2009 8,5
Shin Mazinger Shōgeki! Z-Hen(2009)
(serial TV 2009 - )

Archduke Gorgon

  • (głos)
2008 6,3
Ultraviolet: Code 044(2008)
(serial TV 2008 - )

Sokkin

  • (głos)
2008 8,5
Engine sentai Go-onger: Boom boom! Bang bang! GekijoBang!!(2008)

Yogostein / Ronin

  • (głos)
2008 8,1
Chii's Sweet Home(2008)
(serial TV 2008 - )

Kuroino

2008 8,7
Enjin sentai Gôonjâ(2008)
(serial TV 2008 - 2009)

Yogoshimacritein / President Jodo

  • (głos)
2008 7,7
Gekijouban Tengen Toppa Gurren Lagann: Gurren-hen(2008)

Thymilph

  • (głos)
2008 9,0
Tales of Hearts(2008)
(Gra wideo)

Grossular

  • (głos)
2007 7,4
Bleach: The DiamondDust Rebellion - Mō Hitotsu no Hyōrinmaru(2007)

Tessai Tsukabishi

  • (głos)
2007 8,2
Emilka z Księżycowego Nowiu(2007)
Kaze no Shojo Emily (serial TV 2007 - )

Allan Burnley

  • (głos)
2007 6,5
Yawaraka Sangokushi Tsukisase!! Ryofuko-chan(2007)
(miniserial 2007 - 2008)

Wędkarz A

  • (głos)
2007 8,1
Tengen Toppa Gurren-Lagann(2007)
(serial TV 2007 - )

Thymilph

  • (głos)
2007
Aa Megami-sama(2007)
(Gra wideo)

Toraichi Tamiya

  • (głos)
2006 7,5
AA! Megami-sama - Sorezore no Tsubasa(2006)
(serial TV 2006 - )

Toraichi Tamiya

  • (głos)
2006 8,0
Black Lagoon: The Second Barrage(2006)
(serial TV 2006 - )

Ginji Matsuzaki

  • (głos)
2006 7,5
Gekijouban Bleach: Memories of Nobody(2006)

Tessai Tsukabishi

  • (głos)
2006 8,0
Shijou Saikyou no Deshi Kenichi(2006)
(serial TV 2006 - 2007)

Tsukuba

  • (głos)
2006 7,9
D.Gray-man(2006)
(serial TV 2006 - 2008)

Noise Marie

  • (głos)
2006 7,1
Kemonozume(2006)
(serial TV 2006 - )

Gakuto Hoobari

  • (głos)
2006 7,2
Black Jack 21(2006)
(serial TV 2006 - )

Souryuu

  • (głos)
2006 8,4
Notatnik śmierci(2006)
Death Note (serial TV 2006 - 2007)

Takeshi Ooi

  • (głos)
2006 8,2
Gintama(2006)
(serial TV 2006 - 2010)

Daimaou Baku / Gankeimaru

  • (głos)
2006 8,2
Code Geass: Lelouch of the Rebellion(2006)
Code Geass: Hangyaku no Lelouch (serial TV 2006 - 2007)

Andreas Darlton

  • (głos)
2006 7,8
King of Fighters: Maximum Impact 2(2006)
(Gra wideo)

Duke

  • (głos)
2006 7,6
KIBA(2006)
(serial TV 2006 - )

Aval

  • (głos)
2005 7,5
Karas(2005)
The Karas (miniserial 2005 - 2007)

Suiko

  • (głos)
2005 7,4
Aa! Megami-sama!(2005)
(serial TV 2005 - )

Toraichi Tamiya

  • (głos)
2005 5,5
Shinshaku Sengoku Eiyū Densetsu - Sanada Jū Yūshi The Animation(2005)

Mataemon Munenori Yagyu

  • (głos)
2005 8,3
Glass no Kamen(2005)
(serial TV 2005 - 2006)

Kiyoyuki Yanada

  • (głos)
2005 7,8
Rycerze Zodiaku: Piekło(2005)
Saint Seiya: Meiou Hades Meikai Hen (serial TV 2005 - 2006)

Phlegyas, Rycerz Likaona

  • (głos)
2005 6,2
Buzzer Beater(2005)
(serial TV 2005 - )

Afro

  • (głos)
2004 5,8
Zoids Fuzors(2004)
(serial TV 2004 - 2005)

Gummy

  • (głos)
2004 7,3
Deddo Rībusu(2004)
(wideo)

777

  • (głos)
2004 6,2
Kenran Butou Sai: The Mars Daybreak(2004)
(serial TV 2004 - )

Chrysalis Milch

  • (głos)
2004 7,9
Bleach(2004)
(serial TV 2004 - 2012)

Tsukabishi Tessai / Baigon

  • (głos)
2004 8,1
Samurai champloo(2004)
Samurai chanpurû (serial TV 2004 - 2005)

Mukuro

  • (głos)
2004 7,2
Shin Getter Robo(2004)
(miniserial 2004 - )

Benkei Musashibou

  • (głos)
2004 6,9
King of Fighters: Maximum Impact(2004)
(Gra wideo)

Duke

  • (głos)
2004
Bakuryû sentai Abarenjâ vs Harikenjâ(2004)
(wideo)

JaniIga

  • (głos)
2004 7,0
Rockman.exe Stream(2004)
(serial TV 2004 - 2005)

Desertman / Takeo Inukai

  • (głos)
2003 6,5
SD Gundam Force(2003)
(serial TV 2003 - )

Cobramaru

  • (głos)
2003 7,5
Sakigake!! Cromartie Koukou(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Jackson Setouchi

  • (głos)
2003 6,0
Zentrix(2003)
(serial TV 2003 - )

Ciemny generał

  • (głos)
2002 5,6
Kōkō Tekken-den Tough(2002)
(miniserial 2002 - )

Yoshiki Takaishi

  • (głos)
2002 6,0
Daigundâ(2002)
(serial TV 2002 - )

Daigunder

  • (głos)
2002 9,1
Shenmue II(2002)
(Gra wideo)

Cool Z

  • (głos)
2002 6,9
Digimon Frontier(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Ashuramon

  • (głos)
2001 7,7
Dejimon Teimâzu(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Guardromon

  • (głos)
2001 7,1
Zone of the Enders(2001)
(Gra wideo)

Rock Thunderheart

  • (głos)
2001
Sabaku no Kaizoku! Captain Kuppa(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Bear

  • (głos)
2001 6,0
Cyborg 009: The Cyborg Soldier(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Atlas / Posejdon

  • (głos)
2001 7,3
Initial D: Extra Stage(2001)
(wideo)

Satake

  • (głos)
2000 7,6
Aa! Megamisama! The Movie(2000)

Tamiya

  • (głos)
2000 8,5
Hajime no Ippo: The Fighting!(2000)
(serial TV 2000 - 2002)

Saeki

  • (głos)
2000 7,2
Digimon Adventure 02(2000)
(serial TV 2000 - 2001)

Andromon

  • (głos)
2000 7,8
Inuyasha(2000)
(serial TV 2000 - 2004)

Royakan

  • (głos)
2000 8,5
Yûsha ô Gaogaigar: Final(2000)
(miniserial 2000 - 2003)

Palparepa

  • (głos)
2000
Hidamari no Ki(2000)
(serial TV 2000 - )

Tauzento Harisu

  • (głos)
2000 6,5
Spece Travelers: The Animation(2000)
Supêsutoraberâzu The Animation (wideo)

Ronson

  • (głos)
1999 8,1
GTO, czyli Great Teacher Onizuka(1999)
GTO: Great Teacher Onizuka (serial TV 1999 - 2000)

Ojciec Nanako

  • (głos)
1999 4,0
Zoids(1999)
(serial TV 1999 - 2000)

Dan Flyhart

  • (głos)
1999
Chîsana kyojin Microman(1999)
(serial TV 1999 - )

Arden Dark

  • (głos)
1999
Ultraman M78 Gekijō Love & Peace(1999)
  • (głos)
1999 7,9
Magiczny Kamień(1999)
Power Stone (serial TV 1999 - )

Gunrock

  • (głos)
1998 6,7
Mahô no stêji fanshî Rara(1998)
(serial TV 1998 - )

Narumi

  • (głos)
1998 7,5
Bubblegum Crisis: Tokyo 2040(1998)
(serial TV 1998 - 1999)

Leon McNichol

  • (głos)
1998 4,6
Ginga Tetsudō 999: Eternal Fantasy(1998)

Bolkazanda III

  • (głos)
1998 8,0
YAT Anshin! Uchu Ryokou 2(1998)
(serial TV 1998 - )

Yamamoto

  • (głos)
1998
Nessa no Haou Gandalla(1998)
(serial TV 1998 - )
  • (głos)
1998 7,2
Lost Universe(1998)
(serial TV 1998 - )

Nezzard

  • (głos)
1997 7,8
Perfect Blue(1997)

Reżyser

  • (głos)
1997 3,0
Hare Tokidoki Buta(1997)
(serial TV 1997 - 1998)

Papa

  • (głos)
1997 8,8
Castlevania: Symphony of the Night(1997)
Akumajō Dracula X: Gekka no Yasōkyoku (Gra wideo)

Richter Belmont

  • (głos)
1997 7,2
Kindaichi Shounen no Jikenbo(1997)
(serial TV 1997 - 2000)

Kata

  • (głos)
1997
Hakugei Densetsu(1997)
(serial TV 1997 - 1999)

Mutz Gunryu

  • (głos)
1997
Arc the Lad: Monster Game with Casino Game(1997)
(Gra wideo)

Iga

  • (głos)
1996 7,6
Dragon Ball GT(1996)
(serial TV 1996 - 1997)

Rilld

  • (głos)
1996 5,3
Ganso Bakuretsu Hunter(1996)
(miniserial 1996 - 1997)

Gateau Mocha

  • (głos)
1996 3,0
Gegege no Kitarô(1996)
(serial TV 1996 - 1998)
  • (głos)
1996 8,0
YAT Anshin! Uchu Ryokou(1996)
(serial TV 1996 - 1997)

Yamamoto

  • (głos)
1996 4,0
Arc the Lad II(1996)
(Gra wideo)

Iga

  • (głos)
1995 7,0
Bakuretsu hunters(1995)
(serial TV 1995 - 1996)

Gateau Mocha

  • (głos)
1995 6,5
Zenki(1995)
(serial TV 1995 - )

Sohma Miki

  • (głos)
1995 7,7
Magic Knight Rayearth 2(1995)
(serial TV 1995 - )

Geo Metro

  • (głos)
1995 7,2
Slam Dunk Movie 3(1995)
Slam Dunk Shouhoku Kaidai no Kiki! Moeru Sakuragi Hanamichi

Takenori Akagi

  • (głos)
1995 7,1
Slam Dunk: Hoero Basketman Tamashii! Hanamichi to Rukawa no Atsuki Natsu(1995)

Takenori Akagi

  • (głos)
1995 4,5
Arc the Lad(1995)
(Gra wideo)

Iga

  • (głos)
1994 5,8
Aokushimitama blue seed(1994)
(serial TV 1994 - 1995)

Orochi Yamatano

  • (głos)
1994 7,1
Marmalade Boy(1994)
(serial TV 1994 - )

Ojciec Meiko

  • (głos)
1994 7,4
Wojowniczki z Krainy Marzeń(1994)
Magic Knight Rayearth (serial TV 1994 - )

Geo Metro

  • (głos)
1994 7,4
Slam Dunk(1994)

Takenori Akagi

  • (głos)
1994 7,1
Slam Dunk: Zenkoku Seiha da! Sakuragi Hanamichi(1994)

Takenori Akagi

  • (głos)
1994 8,0
Mahô no purinsesu Minkî Momo: Tabidachi no eki(1994)
(wideo)

Mężczyzna

  • (głos)
1994 1,0
Metal Fighter Miku(1994)
(serial TV 1994 - )

Eiichi Suou

  • (głos)
1994 7,1
Dirty Pair Flash(1994)
(miniserial 1994 - 1996)

Iwashimizu / Kierownik / Urzędnik ds. technicznych

  • (głos)
1993 7,1
Aa! Megami-sama!(1993)
(miniserial 1993 - 1994)

Tamiya

  • (głos)
1993 8,1
Slam Dunk(1993)
(serial TV 1993 - 1996)

Takenori Akagi

  • (głos)
1993
Jungle no Ouja Taa-chan(1993)
(serial TV 1993 - 1994)

Ryou / Instruktor

  • (głos)
1993 5,5
Nintama Rantarô(1993)
(serial TV 1993 - )
  • (głos)
1993 6,1
Kidō Senshi V Gundam(1993)
(serial TV 1993 - 1994)

Nomaise Zeeta

  • (głos)
1993
Iron Leaguer(1993)
(serial TV 1993 - 1994)

Złote Ramię

  • (głos)
1993
Yūsha Tokkyū Might Gaine(1993)
(serial TV 1993 - 1994)

Szogun Mifune

  • (głos)
1993 6,6
Policja pancerna Dominium(1993)
Tokusō Sensha-tai Dominion (miniserial 1993 - 1994)

Bennet / Ojciec / Kataoka

  • (głos)
1992 6,7
Ai no Kusabi - Miłość na uwięzi(1992)
Ai no Kusabi (miniserial 1992 - 1994)
  • (głos)
1992 8,5
Hime-chan no Ribbon(1992)
(serial TV 1992 - 1993)

Matsukawa

  • (głos)
1992 6,7
Hello Harinezumi: Satsui no Ryobun(1992)
(wideo)

Detektyw Shimizu

  • (głos)
1992 6,1
Iron Virgin Jun(1992)
(wideo)

Chłopak Złotej Wiśni

  • (głos)
1992
Shin Cho Bakumatsu Shonen Seiki Takamaru(1992)
(miniserial 1992 - 1993)
  • (głos)
1992 10
Densetsu no Yuusha Da Garn(1992)
(serial TV 1992 - 1993)

Turbo Lander Violecche

  • (głos)
1992
Bewitching Nozomi(1992)
(wideo)

Ohniwa

  • (głos)
1992
Sôsei kishi Gaiarth(1992)
(miniserial 1992 - 1993)
  • (głos)
1991 5,0
Sôryûden(1991)
(miniserial 1991 - 1993)

Saxsonberg

  • (głos)
1991 6,6
Arslan Senki(1991)
(miniserial 1991 - 1995)

Zande

  • (głos)
1991 5,5
Burn Up!(1991)
(wideo)

Ganack

  • (głos)
1991
O-bake no... Holly(1991)
(serial TV 1991 - 1992)

Boyoyon / Shitsukeruda

  • (głos)
1991
Dragon Quest: Dai no Daibōken(1991)
(serial TV 1991 - 1992)

Horukinsu

  • (głos)
1991
Shinseiki GPX saibâ fômyura(1991)
(serial TV 1991 - )

Yoshimatsu

  • (głos)
1991 5,6
Baburugamu kurasshu!(1991)
(miniserial 1991 - )

Bogarde

  • (głos)
1991 7,0
Taiyō no Yūsha Fighbird(1991)
(serial TV 1991 - 1992)

Shura

  • (głos)
1991 7,7
Super Dan(1991)
Dodge Danpei (serial TV 1991 - 1992)

Mikasa / Takeda Yuuichi

  • (głos)
1991 4,0
Abashiri Ikka(1991)
(miniserial 1991 - )

Przywódca gangu

  • (głos)
1991
Zettai Muteki Raijin-Oh(1991)
(serial TV 1991 - 1992)

Shuntarou Shinoda / Velzeb

  • (głos)
1991 3,7
Exper Zenon(1991)
(wideo)

Exper Venom

  • (głos)
1991 6,0
Eiyū Gaiden Mozaika(1991)
(miniserial 1991 - )
  • (głos)
1991 7,1
Otaku no video(1991)
(wideo)

Murata

  • (głos)
1991 6,0
Ai monogatari(1991)
(wideo)

Członek yakuzy ("Let's Spend the Night Together")

  • (segment)
  • (głos)
1990 7,6
Muminki(1990)
Tanoshî Moomin Ikka (serial TV 1990 - 1992)
  • (głos)
1990
NG Knight Lamune & 40(1990)
(serial TV 1990 - 1991)

Brandon

  • (głos)
1989 6,0
Megazone 23 III(1989)
(miniserial 1989 - )

Alfin

  • (głos)
1989
Jūshin Riger(1989)
(serial TV 1989 - 1990)

Ryuu Doruku

  • (głos)
1989 8,1
Yawara!(1989)
(serial TV 1989 - 1992)
  • (głos)
1988 7,3
Kidō Keisatsu Patlabor(1988)
(miniserial 1988 - 1989)
  • (głos)
1988 7,5
Super Deformed Double Feature(1988)
(wideo)
  • (narrator)
1988 8,7
F(1988)
(serial TV 1988 - )

Shouma

  • (głos)
1988 7,0
Kujaku ô(1988)
(miniserial 1988 - 1991)

Daikaku

  • (głos)
1987 4,6
Anime Sanjushi(1987)
(serial TV 1987 - 1989)

Oreiri

  • (głos)
1987 5,7
Esper Mami(1987)
(serial TV 1987 - 1989)
  • (głos)
1982 7,9
Tajemnicze złote miasta(1982)
Les Mystérieuses Cités d'Or (serial TV 1982 - 1983)

Wanococha

  • (głos)
gościnnie
rozwiń
aktor
rozwiń
  • Ukończył Tokyo Tech High School of Science and Technology w Tokio (Japonia).

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię