Konrad Niewolski

4,2
1 067 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Konrad Niewolski

Hej, od stycznia 2017 r. zaczęły pojawiać się newsy na temat kontynuacji symetrii, w obsadzie mieli znaleźć się S.Fabijański, H.Talar i ze "starej ekipy" M.Jakus i A.Detmer. Film miał być umiejscowiony głównie "na wolności" + plus parę scen z więzienia (chociaż w kolejnym wywiadzie Niewolski twierdził, że wiezienia w ogóle nie będzie w dwójce). Zapowiadano film "cięższy ale i dojrzalszy i dużo głębszy" od jedynki oraz "ostre kino akcji". Już w pierwszym newsie na temat Asymetrii filmweb pisał odnośnie roli Fabijańskiego (kickboxer) tak : "Aktor będzie przygotowywał się do roli pod okiem speców z DSF Kickboxing Challenge. Na tym współpraca twórców filmu z federacją się nie skończy. Sceny do "Asymetrii" prawdopodobnie będą kręcone podczas gali DSF Kickboxing Challenge 9. Impreza ma się odbyć 31 marca w hali Koło w Warszawie". Sporo czasu minęło wie ktoś coś może na temat tej produkcji ? Jeśli macie jakieś newsy piszcie - będę wdzięczny.
PS: Co prawda po ostatnich "zajawkach" Niewolskiego (kabała, polityka itp.) oraz samym filmie "Labirynt Świadomości" jestem pełen obaw czy to nie będzie słabizna ale mimo wszystko sentyment do "Symetrii" mam więc jestem mega ciekaw. Pozdro :)

Viewer1990

W ostatnim odcinku na kanale mafia.pl o Miśku z Nadarzyna, jest informacja, że obaj panowie współpracują na filmem, Misiek zagra epizodyczną rolę, a w gangstera Pershinga wcieli się Piotr Fronczewski.

perun_6

Wiadomo coś nowego?

MrPatryk44

Ano ruszyly prace nad filmem. Od marca do konca maja zdjecia. W pazdzierniku w kinach. Wiec sie doczekamy, ja sie mega ciesze bo na symetrii sie wychowalem.

Kinomaniakwarszawski

Miejmy nadzieję, że będzie to bardziej realistyczny film niż Symetria. Każdy pracownik SW śmieje się z tego filmu. Skazani za majty na sztywnej celi razem z Nkami...

tomaszewski0395

Filmy są kręcone pod widza a nie pod SW. Niewolski jako jeden z niewielu reżyserów ma pojęcie o tym jak wyglądają realia więzienia bo sam w nim siedział.

Kinomaniakwarszawski

I ma dobrych konsultantów :)

użytkownik usunięty
Hogi

Więc Asymetria będzie się dziać w latach 90-tych? Skoro Fronczewski gra Pershinga.

Piotr zagra inna rolę, roli Pershinga nie będzie w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones