Właśnie jak dla mnie miłe zaskoczenie. W poprzednich częściach jej mimika twarzy była beznadziejna, w wielu sytuacjach, w których nie powinna grała tak, jakby wstydziła się kamery. Ale jak dla mnie nastąpił jakiś przełom. Udzielając wywiady stała się o wiele pewniejsza siebie. W Przed Świtem już na początku filmu nie było znanej wszystkim miny tylko jakieś emocje. Naprawdę mi się podobała ;)
Zgadzam sie. Jej gra bardzo sie poprawiła! Pominmy juz otwarta buzie itd bo to już jest obgadane sto tysiecy razy. Naprawde dużo dużo lepiej wypadła. I pozwoliła sie tak oszpecic.
Moim zdaniem w nowym "Zmierzchu" jest drewniana jak zawsze, jej wyraz twarzy nie zmienia sie ani podczas seksu, ani gdy dowiaduje się o ciąży. Starszne.
E tam, aż tak źle to według mnie nie jest. Obejrzyj sobie Zmierzch, a potem Przed Świtem. Jest poprawa ;)
W tym filmie gra Belle, a Bella właśnie taka jest, drewniana i z często nieadekwatnym zachowaniem, przynajmniej takie odniosłam wrażenie po książce i takiej gry właśnie oczekiwałam. Jeżeli się mylę, to będzie z niej beznadziejny wampir, ponieważ tutaj właśnie powinno się coś zmienić, w następnej części.
Drewniana jak zawsze to znaczy w tej sadze, czy mówisz o wszystkich filmach w których zagrała?
oszpecić? nie widziałam jeszcze nowej części, a w zapowiedziach i zdjęciach nie widziałam nic szpecącego.. zapowiada się coś ciekawego? :D
zapowiedzi i zdjecia wogóle nic ciekawszego nie pokazuja :) a nawet kilka kadrów pokazanych na zdjeciach nie ma miejsca w filmie :) jest oszpecona troche komputerowo troche makijażem, wkażdym razie robi to wrażenie :)
chodzi o jej wygląd, jak ciąża wyniszcza jej organizm? bo jeśli o to , to jestem zawiedziona :D myślałam, że chodzi o oszpecenie typu 'dała się pociąć/ogoliła się na łyso/przytyła 5kg' :)
ha ha :) niestety aż tak daleko to nie zaszło :D poczekajmy do nastepnej odsłony może cos nas zaskoczy ;)
Trzeba być znawcą. Ja jestem jedynym na filmwebie który zauważył, że przypomina bobra a buzia nigdy się jej nie zamyka. Trzeba mieć dobre oko i gust. Niestety widziałem trailer i tam japa zamyka się jej na sekundę. No cóż. W innych filmach również trzyma otwartą gębę. Jest kiepską aktorką i w ten sposób próbuje wyrazić emocje.
Kristen, zamknij wkońcu mordę ;)
mnie nie ma co boleć bo to nie mnie obrażasz z resztą Kristen też , tylko sam/sama siebie pokazując swój brak kultury i poziom bachora :) - taka prawda boli najbardziej , tyle , że nie mnie a Ciebie :)
nie oglądałem filmu ale musi być naprawdę cienki skoro podczas filmu zwracacie uwagę na to czy aktorka przegryza wargę.
Dla mnie z początku nie podobało się jak gra, a teraz z część na część jest coraz lepsza. Potwierdził mnie tym przekonaniu film niestety nie pamiętam tytułu, który oglądałam nie dawno.