Kristen StewartI

Kristen Jaymes Stewart

6,7
43 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Stewart

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ♥

użytkownik usunięty

Kochana Kristen,
życzę ci samych dobrych ról, żebyś zeszła się z Robertem Pattinsonem, oraz abyś nie
przejmowała się hejtami no jesteś rewelacyjna.

Szanowna pani Stewart.
życzę pani wszystkiego najlepszego* oraz innych tak ważnych nagród jak Złotych Malin.


P.S Pozdrawiam cię Elu :P

"jesteś rewelacyjna." Dzisiaj 1 kwietnia?

Dołączam się do życzeń dla Pani Krystyny ...

Życzę jej ażeby nigdy nie dostała Oscara ani innych ważnych nagród , więcej złotych malin i niezbyt fajnych filmów .

ewa0206

To nie było zbyt miłe. To, że jej nie lubisz nie upoważnia cię to życzenia jej złego. Co ona ci zrobiła? Sądzę, że nikt z nas nie czułby się dobrze, gdyby w tak wyjątkowym dniu, jakim są urodzin, ktoś wykazałby się aż tak niskim poziomem i potraktował życzenia urodzinowe jako okazję to nabijania się z danej osoby.

CasperChase

Wszystkiego najlepszego dla naszej ukochanej ździry solenizantki Cristin Stuart :3333 Życzymy nowych ciekawych ról i pomyślności w drodze do zdobywania umiejętności aktorskich :)

CasperChase

Spokojnie, Pani Krystyna i tak tego nie przeczyta ...

CasperChase

Taki Joke ... Ale jeśli to tak bardzo cię skrzywdziło , to poprawiam na samo :
więcej złotych malin i niezbyt fajnych filmów , w których pokaże nam jak jej jeszcze dużo brakuje do zdobycia Oscara ...

użytkownik usunięty
ewa0206

A Tobie życzę odrobiny wyobraźni i ogłady , żebyś była w stanie odczuć kiedy Cię gdzieś nie chcą i opuścić to miejsce. Idź sobie trollować na jakiś inny temat.

shame... to że jej nie lubię to już moja sprawa i nie mam zielonego pojęcia o co tak się czepiasz fanko zmierzchu czy kimkolwiek jesteś . I uwierz że wyobraźnię i ogładę mam bardzo dobrą ...
Pozdrawiam .

ewa0206

idź sobie trolować na inny temat - to było chyba jasno powiedziane .... Nie umiesz czytać?

andrzej_na

Proszę cię , mężczyzna (sugeruję tak po nicku , ale jeśli się mylę to mnie popraw) który oglądał Last Song Walk to Remember My Girl 2 wszystkie tego typu filmy w których nie jest nic wartościowego i ocenił je na 10/10 i ♥ jest cóż... troszę żałosny moim skromnym zdaniem . Ale nie chcę cię urazić bo cię nie znam , ale patrząc na ocenę jaką dałeś niektórym filmom . Kurczę ... Każdy mam inny gust ..
Pozdrawiam :) .
PS: Wybacz ale było napisane i ja nie troluje tylko wyrażam swoją opinię . Chyba jeszcze to mogę , nieprawdaż ?

ewa0206

Tak mężczyzna ogląda takie filmy, bo te filmy mają wiele do przekazania. Widzę, że masz schematy i cieszę, się że dla takich jak Ty jestem, żałosny.
Oglądaj sobie z mężczyznami gwiezdne wojny, Underworld Awakening, itp jeśli lubisz efekty, agresję itp.
Ja pozostanę przy swoich filmach o uczuciach o przyjaźni.
A Tobie też polecam filmy, które wymieniłaś i podobne do nich, może powoli nauczysz się być życzliwym dla innych.
Jak napisałas "każdy ma swój gust" i dla mnie Kristen jest super i wczoraj miała urodziny poprostu i to co napisałaś jej jako życzenia trochę świadczy o Tobie, więc to też jest powód do obejrzenia własnie takich filmów w wolnej chwili, naprawdę :D Pozdrawiam i życzę szczęścia !

andrzej_na

Oczywiście że wole obejrzeć sobie Star Treka , jakiś dobry kryminał , sensacyjny , komedię czy thriller ..
Tak sobie wmawiaj ..
Pozdrawiam i dziękuje .
PS: życzliwą ..

ewa0206

Obejrzyj sobie http://www.filmweb.pl/Azyl z Twoją ulubioną aktorką. Co prawca jeszcze młodą, ale grała tam dobrze.
Bardzo dobry film nie tylko w/g mnie.
Nic sobie nie wmawiam..
Pozdrawiam

andrzej_na

Myślę, że to nie zasługa tego drewniaka tylko Finchera i scenariusza.

FiliTV

Tak masz rację FiliTV , Kristen fajnie tam zagrała mimo tego, że była jeszcze młoda :)

użytkownik usunięty
ewa0206

Fanko "Zmierzchu" :DDDDDDDDDDDD! Normalnie miód i pomarańcze :DDD Zmieniam zdanie Dopóki będziesz mnie tak rozśmieszać bądź tu jak najdłużej. nwet mi to nie będzie przeszkadzać, że jesteś trollem. Rzadko zdarzają się trolle cyrkowe :DDD. Fanko "Zmierzchu" :DDD Rewelacja! Gdyby wszyscy byli takimi fankami "Zmierzchu" pies z kulawą nogą do tej pory by o tym filmie nie pamiętał, bo już pierwsza część zeszła by z kin po tygodniu. Poza tym jak sobie wyobrażę, że fanka "Zmierzchu" ma moje lata i wygląd :D. Nie, nie mogę! :D Rozwaliłaś mnie trollewno cyrkowa.

użytkownik usunięty
ewa0206

Co oczywiście nie oznacza, że nie podoba mi się kilka filmów z Kristen Stewart. Problem takich ludzi jak ty polega na tym, że utożsamiają ją wyłącznie ze "Zmierzchem" i nie widzą niczego innego, a "Zmierzch" to przecież tylko niewielka część jej filmografii. Tak dla ścisłości, wątpię żebym kiedykolwiek obejrzał którąkolwiek część sagi :).

Oczywiście . Poradź mi jakiś dobry fil z nią , a gdy obejrzę (jeśli pozwolisz) podzielę się z tobą moimi odczuciami .
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
ewa0206

"Yellow Hankerchief" z Wiliamem Hurtem, "Azyl" z Jodie Foster, "Speak", "The Runaways" z Dakotą Fanning, "Into the wild", oraz mój ulubiony "Welcome to the Rileys" z Jamesem Gandolfini i Melissą Leo. To dobre albo bardzo dobre filmy. Nie mam już 13-stu lat i raczej do fanek Robsten się, jak może zauważyłaś :), nie zaliczam, więc jako taki własny gust posiadam i trudno mnie reklamą zmanipulować. Polecam, o ile ktoś nie jest uprzedzony.

*film sorry

ewa0206

Ja życzę Tobie wągrów i cellulitu.

platyna_2

thank you :)

Dołączam się do twoich miłych życzeń :):) Pozdrawiam

Ja również się dołączam do Twoich miłych życzeń. :)
Wszystkiego Dobrego Kristen !!!

andrzej_na

100 lat

użytkownik usunięty

Dołączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego Kristen! Wielu dobrych filmów :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones