Kristin Scott Thomas

Kristin A. Scott Thomas

7,9
16 874 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Scott Thomas

Powód jest oczywiście prosty jak drut. Repertuar tej aktorki nie jest dla mnie. Nie lubię takiego kina, kobieta ta gra zawsze w filmach które są nieco smętne dla mnie. Jednak jako aktorka gra świetnie, a filmy z jej udziałem są ambitne. No może poza "mission impossible".

Mimo wszystko to, że coś nie trafia w moje gusta nie musi oznaczać, że jest złe. Dlatego innym radzę, by zamiast wypowiadać się o urodzie czy filmach które są "nudne" od wstrzymania się od głosu i oglądania tego co się lubi, albo przynajmiej trzymać się gatunku o jakim ma się jakieś pojęcie. A jak nie to możecie sobie śmiecić na i tak nieuzasadnionym forum biebera, i dawać filmom z jego udziałem 1 jeszcze przed obejrzeniem jak reszta dzieci neo i całego odpadu filmwebu.

użytkownik usunięty
skt84

Własnym oczom nie wierzę. Nie myślałem że na tym forum prymitywnych gimnazluchów uda się spotkać kogoś kogo stać na dystans do własnych ocen. Gratuluję Ci autorze tego tematu.

Niestety nie prezentuje grona "gimnazjaluchów" więc nie mam nic na ich usprawiedliwienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones