Krzysztof Kiersznowski

7,9
17 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Kiersznowski

co to jest za aktor ze jest 94 w rangu, bezsens, a taki vin diesel jest na duzo dalszym miejscu

1910adw1910

no tak, win diesel jest z U.S.A więc powinien być wyżej chociażby z racji tego..

1910adw1910

Nie mogę się z tobą zgodzić bo jak na polskiego aktora jest bardzo dobry ,może nie jest znany w U.S.A ale jest bardzo dobry.Pozdrawiam

1910adw1910

A jeszcze przy okazji ja bardzo lubię VINA DISELA ale niech zagra tak śmiesznie jak on.Pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cykus15

No tak, z Himilsbacha i Maklakiewicza też tylko idioci się śmiali, bo nie wyglądali jak kasprzykowski.

cykus15

nie gadaj głpot ja mam wysokie iq i jakos sie nasmialem kilka razy z jego ról ;)

cykus15

Czy Tobie czasem Wąski sufit na łeb się nie spadł? :P

1910adw1910

Bo diesle po prostu gorsze są i w tyle zostają. Ot co :)

użytkownik usunięty
1910adw1910

Porównywać aktora szerzej znanego z filmów komediowych z aktorem kina akcji - bardzo inteligentne.

1910adw1910

Pan Wąski jest debeściak!

1910adw1910

Z tego wynika że Vin Diesel jest gorszym aktorem i mi nie wypada sie z tym niezgodzić.W Polsce mamy świetnych aktorów a wy sie podniecacie pseudogwiazdkami z hollywood...

1910adw1910

Porównanie "letko z d*py", ale już nic nie mówię bo szkoda słów...

1910adw1910

vin diesel buahuahaha.

1910adw1910

A taki Mariusz Pudzianowski jest jeszcze dalej niż Vin Diesel, chociaż bica ma dwa razy większego.
Hańba!

1910adw1910

Kurcze! Jak śmiesz?! Dajesz '1' b.dobrym aktorom, dlaczego? Bo wyprzedzają Twoich faworytów?

1910adw1910

Vin Diesela porownujesz d Kiersznowskiego to albo masz IQ 3 latka albo kompletnie nie znasz sie na sztuce aktorskiej Wybierz sie na sztuke teatralna z udzialem Krzysztofa Kiersznowskiego jesli nie doceniles go w zadnym filmie i dopiero sie wypowiadaj

surfice

Co prawda to mistrz drugiego albo może nawet czwartego planu, ale jako Nuta był świetny :)

1910adw1910

win dizel...le jery.

1910adw1910

Ten człowiek to ma po prostu TALENT!!!A Amerykanin...Nie znam!HAHAHA!Mówię szczerze...HAHAHA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones