Lainie Kazan

Lainie Levine

7,1
1 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lainie Kazan

... a jest pół-Rosjanką, pół-Turczynką wyznania mojżeszowego.

tkow

Niezły misz-masz.

tkow

"Her mother was from a Sephardic Jewish family from Jerusalem, and her father, of Russian Ashkenazi Jewish descent"
"Her father was of Russian Jewish descent, and her maternal grandfather was a Russian Jewish immigrant. Lainie's maternal grandmother was born in Jerusalem, to a Jewish family that had lived there for generations."

Prawdziwa Żydówka tylko z Rosją w tle, to skąd tą Turczynkę wyrwałeś? :P

pixi222

Z wikipedii.

tkow

Wiki podaje pierwszy cytaty, IMDb drugi ;) Turcji tu ni ma, więc się dziwię.

pixi222

Sefardyjscy żydzi to w większości emigranci. Na wiki to zależy od języka. Np. na tureckim jest, że matka była sefardyjską żydówką pochodzenia tureckiego.

tkow

Przecież po twarzy widać że Żydówka genów nie oszukasz, po co dopisywać resztę tych bzdur ja widząc ją po raz pierwszy znałem jej prawdziwe pochodzenie.

ChubakaCieLubi

Nie wiem co ty tam widzisz .. napisałem za kogo robiła ... trochę czytania ze zrozumieniem.

tkow

Nie wiem czy wiesz ale Żydzi są hermetyczną grupą i praktycznie się nie mieszają z ludnością u której zamieszkują. Żydzi w filmach zazwyczaj robią za kogoś innego ponieważ zdominowali hollywood a filmy są robione dla wszystkich. Dlatego mam bekę jak próbują robić za kogoś innego.

ChubakaCieLubi

Patrz a jej matka się zmieszała. Poza tym sefardyjscy żydzi to inna para kaloszy.

tkow

Możliwe że masz rację, w końcu i u nich są kłutnie etniczne.

ChubakaCieLubi

**kłótnie chyba.. co do reszty niestety się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones