Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 323 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

haha bo pęknę, znaczy lekarze się pomylili bo widzieli przy porodzie siusiaka a mimo to błędnie ocenili.

"Wszystkie zwierzęta posiadają zestaw DNA kodującego cechy dziedziczne takie jak np. płeć. U ludzi, większości ssaków oraz u niektórych innych gatunków dwa chromosomy nazywane chromosomem X i chromosomem Y kodują informację o płci osobnika."

Z punktu widzenia nauki coś takiego jak transpłciowość nie istnieje, jest to zwyczajne wycięcie facetowi genitaliów i przekształcenie tego mechanicznie w inny narząd.
Generalnie gówno mnie obchodzi co sobie ktoś robi ze sobą, ale strasznie irytuje mnie wygadywanie głupot jak zawarte w tytule, co za tym idzie masowe ogłupianie części mało inteligentnego społeczeństwa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
glasser

Nie chcę mi się pisać tak długiego komentarza jak pod oryginalnym postem, więc:

Dobrze się czujemy?

szczepan85

1) To tylko nazwa. Czemu taka? Pewnie dlatego, bo skrót fajnie brzmi.

2) Z punktu widzenia nauki coś takiego istnieje. Udowadnia to wiele badań przeprowadzonych w ostatnich latach.

3) Sprowadzanie bycia trans do "wycięcia genitaliów" jest najwyższą i ostateczną formą spłycenia, gratuluję.

4) Poprzez ogłupianie masz na myśli fakt? Czyli je ignorujesz, żyjąc w wyimaginowanym świecie, huh?

5) Nic cię to nie obchodzi, ale się irytujesz.
Logika

HabubaHabubabidingdong

Zaburzenia psychicznie istniały, istnieją i istnieć będą. Ciekaw jestem tylko które następne z nich "naukowcy" poddadzą "korekcie".

HabubaHabubabidingdong

"Udowadnia to wiele badań przeprowadzonych w ostatnich latach." Czyich badań? amerykańskich naukowców?? :D

szczepan85

ale się zesrałeś, skup się na jej filmach a nie na tym czy nadal ma fiuta
Nikt nigdzie nie napisał, że się lekarzy pomylili. Twój mały mózg sobie to ubzdurał. Stworzyłeś sobie chochoła żeby mieć co robić XD

szczepan85

Coraz więcej oczywistych prawd się rozmywa. Były 2 płcie, teraz jest "skolko ugodno:; kobiety rodziły dzieci, teraz "osoby miesiączkujące". Popierzyło świat, a to jeszcze nie koniec atrakcji przed nami.

szczepan85

Nie chodzi o dosłowne "pomylenie", ale patrząc na twoj komentarz, to tak, ktos zdecydowanie się pomylił i nie był to lekarz, a wydarzenie zwiazane z tobą sprzed 9 miesiecy, połacz reszte.

szczepan85

Tak, ponieważ ideologia postępu przewiduje wolność wyboru płci przez dziecko. Nowy, wspaniały świat.

szczepan85

"lekarze się pomylili bo widzieli przy porodzie siusiaka a mimo to błędnie ocenili."
Tak, zobaczyli siusiaka, a powinni zobaczyć kawał paskudnego, zboczonego h**a :)

szczepan85

Monty python to przewidział, tylko że w czasach Sensu życia wszyscy myśleli że to żart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones