Lana Wachowski

Laurence Wachowski

7,5
3 322 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Lana Wachowski

I to nie że nie przedłuża gatunku , że nie urodzą dziecka bo można być kobietą bezpłodna. Z genetycznego punktu widzenia to są mężczyźni , mają chromosomy w genomie XY a nie jak kobiety XX. Są okaleczonym mężczyznami z uciętymi penisami i zrobionymi dziurami zamiast pochwy bez naturalnego nawilżania, bez macicy . Istne podróby i dziwactwa nie wiadomo co to jest . Takie zachowania się leczyło psychiatrycznie , lub inne rzeczy w pierwszej kolejności w Niemieckich Obozach Zagłady na terenie okupowanej Polski. Bo czy jak ja bym stwierdził że Seksualnie identyfikuję się jako helikopter bojowy. Odkąd byłem
dzieckiem marzyłem o fruwaniu nad polami naftowymi i zrzucaniu ładunków wybuchowych na obrzydliwych cudzoziemców. Ludzie mówią mi, że człowiek
nie może być śmigłowcem i jestem cholernie opóźniony, ale nie obchodzi mnie to, jestem piękny. Miałem operację plastyczną i zainstalowałem
sobie noże obrotowe, 30 mm armaty oraz rakiety AMG-114 Hellfire na moim
ciele. Od teraz chcę, żebyście mnie nazywali "Apache" i szanowali moje
prawo do bezmyślnego zabijania z góry. Jeśli nie możesz mnie
zaakceptować jesteś helifobem i trzeba odebrać ci prawo jazdy. Dziękuję
za wyrozumiałość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones