Laura Gemser

Laurette Marcia Gemser

6,8
242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Gemser

Dziwie się, że nikt nie dyskutuje tu , nie ma żadnych wpisów... Tym dziwniejsze, że wyszło na DVD kilka części Emmanuelle, Black Em,manuelle najpierw, potem kolejne - ostatnio widziałem za 65 zł pięciopak, w tym 2 filmy pana D'Amato... To najlepsza aktorka erotyczna - zawsze gra z klasą i przedewszystkim gra, a nie tylko się rozbiera... No i jest ciekawą postacią. Ma w sobie coś, mimo, że to nie mój typ urody, za chuda jest:) Ale szacunek za całkiem ciekawy dorobek, nie tylko erotyczny, bo wiele włoskich filmów z nią nie jest stricte erotyczna:)

kuku_2

Widziałem kilka filmów z nią (w sumie to były same "przygody" z Emanuelle;) i miło wspominam te nocne oglądanie odbiornika TV pokryjomu przed starymi!:-) Ach te dawne czasy... Mma sentyment do tych filmów z Emanuelle i tej aktorki:)

użytkownik usunięty
Doomsday_Of_Kingpin

Wygląda na to, że się w niej zakochałam ! Po obejrzeniu "Czarnej Emanuelle"
dostałam na punkcie tej aktorki obsesji. Zgadzam się, gra z prawdziwą gracją i jej mąż, który występuje w niemal każdej części "Emanuelle" również ma w sobie coś ciekawego. Nikt nie wie, że mój styl ubierania wzorowany jest właśnie na Laurze Gemser :)

Piękność to za mało powiedziane. Ona była perfekcyjna. Miała idealne proporcje ciała. I rzecz jasna, niesamowicie śliczne oczy, największa broń każdej kobiety. Na niemieckim VOX-ie leciały czasami erotyczne produkcje z Gemser i sobie tak zerkałem od czasu do czasu. Fabularnie mielizna to była (chociaż czasami zdarzały się ciekawe smaczki, jak choćby scena seksu przeplatana z ujęciami pracujących maszyn), ale Laura - bogini! Wielka aktorka kina erotycznego. Pod każdym względem bardziej fascynująca od Kristel. Jak dla mnie Gemser mogłaby wylądować na 1 miejscu rankingu najlepszych aktorek Filmwebu. Choćby tylko na jeden dzień.

La_Pier

Ja również jak coś znajdę z jej nazwiskiem to oglądam z "szacunku" do jej dorobku czyli z ciekawości. Jedna z tych zjawiskowych kobiet, co niestety kariery nie zrobiła, może jakby ją ktoś aktorstwa nauczył może coś by się zmieniło :-( szkoda bo pod względem piękna w pierwszej dziesiątce ją mam.

kuku_2

A co tu dyskutować? Była piękna i tyle. Aktorka słaba i też tyle.

kuku_2

Piękna kobieta,20 lat temu,w erze vhs-u oglądało się panią Laure,ciekawe jak wygląda obecnie:)

kuku_2

I ponoć nigdy nie "zagrała" ostrej sceny.

shamar

to poszukaj Black Emmanuelle Uncut .

gutex0

No właśnie, z tego co czytałem to jest dublerka.
Wystarczy popatrzeć na nieudolny montaż.

kuku_2

Najważniejsze że odpowiada za "kostiumy" w legendarnym filmie Troll 2. Za to należy się największe uznanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones