Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk

Jako człowieka go specjalnie nie lubiłem, ale ceniłem jego role, jego jako artyste. Będzie go jednak brakowało...

Pawuloniasty

Jestem zaskoczona!!! SzOk
Taki zabawny facet z niego był...
Chociaż ja też nie przepadałam za jego filmami ale nie dało się go nie znać

Pawuloniasty

[*] Niech spoczywa w pokoju... Nic więcej dodać chyba nie można...

użytkownik usunięty
Pawuloniasty

[*][*][*] a taki był żywotny.. pokój jego duszy

[*] dla mnie tym wieksze zaskoczenie ze wyczytalem w gazecie ze napisal o wyniku badania histopatologicznego "na szczescie nie dopadl mnie nowotwor zlosliwy" , wiec myslalem ze udalo sie go zoperowac i wszystko OK eh :((

Pawuloniasty

Wielcy też muszą kiedyś odejść... pan Leon będzie żył w filmach, w nagranaich telewizyjnych, macie racje nie dało się o nie znać, łezka kręci się w oku...
[']

Alicja_kosmitka

[*] Odszedł Leon Zawodowiec, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, szkoda :(

vorwerk

[*] pokój jego duszy

Michal1992

Tak na przyszłość o zmarłych sie mówi tylko dobrze ... albo wcale . Panie święć nad jego duszą .

Dilla

[*][*][*]fajny gosc szkoda ze juz nie zagra

Pawuloniasty

Nietuzinkowy człowiek. Rekordzista jeśli chodzi o wystąpienia w filmach! RESPECT 4 HIM. i [*]...

Pawuloniasty

[*]Wieczny odpoczynek. Był świetnym polskim aktorem grał nawet wtedy kiedy jego rak był w ostatnim stadium. Pokój jego wyjątkowej duszy wielka starta dla narodu i polskiej kinematografii.

Odzszedł ukochany ''perelowski macho''
Kondolencje dla rodziny

Pawuloniasty

[*]...to był człowiek...wsaniały facet...[*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones