Leonard Nimoy

Leonard Simon Nimoy

8,0
3 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonard Nimoy

Czemu on w niczym teraz nie gra? W TOS był niebo lepszy od Shatnera, a ostatnie propozycje
które widzę to malutkie epizody w nowych Star Trekach.

Vlarence

Przeszedł na emeryturę parę lat temu. W pierwszym Treku Abramsa to wcale nie taka mała rola.

Chciałby... zagrać w nowych Gwiezdnych Wojnach. Może zagra.

neo_angin

avek niezaktualizowany

neo_angin

wyświetlał mi się tu Twój avek z avengers, przyjmij zapro ;_;

czlowiek_rzezaczka

Bo miałem go przy dodawaniu postu.

Przyjmę jak nie będziesz dublował ocen filmów, bo będę miał śmietnik coraz większy.

użytkownik usunięty
neo_angin

Chciałbym go zobaczyć w nowych Star Wars.Przejrzyj zaproszenia.Wysłałem CI jedno,bo po ocenach wydaje mi się,że masz dobry gust.

Vlarence

Role Filmowe ... Ten pan nie ma tylko filmów na głowie . Rzesza fanów na konwentach , odgrywanie scenek , pisanie wierszy a nawet nagrywanie płyt . To człowiek legenda , on już nic nie musi ... A ludzie i tak go będą kochać , pozwolę sobie tylko na 1 link który pokazuje Co Pan Nimoy robi kiedy nie gra w filmach : http://www.youtube.com/watch?v=7XZBTv5yrmA jak widzicie on się świetnie spełnia tam , a ludzie po takich konwentach czy scenkach kochają go. Dzisiejsi aktorzy muszą nabijać film za filmem by stać się jacyś , by ktoś ich zapamiętał , On nie musi i to jest różnica . Postać którą stworzył jest kanonem , myśląc Spok nie widzisz innego aktora poza nim , i t jest wspaniałe . Mam dla Leonarda olbrzymi szacunek tak jak i wszyscy jego fani .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones