Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
256 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Mam na myśli zmieniane tego forum w parodie dyskusji?
Pierwsza strona oscar,druga oscar,ósma oscar.
90% tematów to grupowy płacz nad tym,że biedny Leo nie ma oscara......nie znudziło wam się zakładanie identycznych tematów przez te LATA?
Tak do cholery przez lata nie ma tu praktycznie innego tematu.
Jak ten oscar jest tak mało znaczący i niepotrzebny to może przestaniecie o nim non stop pisać,non stop spamować znaczy się.

udun17

Fakt, dla mnie oscary mogłyby nie istnieć, w sensie oceniania kto zagrał najlepiej ZE WSZYSTKICH AKTORÓW ZE WSZYSTKICH FILMÓW. Bez sensu. To nie jest miarodajne. W ciągu roku wielu aktorów może sstworzyć tysiące świetnych kreacji in weź wybierz jedną i powiedz, że była najlepsza. Co innego książki, bo ich wartość można oceniać konkretniej, jako traktujaca o ważnych problemach, czy prekursorska itp. poza tym to, jak dobrze oceniony jest aktor wynika często ze zmiany wizerunku, w sensie zewnętrznego, lub po prostu nie opatrzony aktor, lub w ogóle nieznany dostaje rolę szyta dla niego jak na miarę i w obu przypadkach nie przypisywalabym mu wielkich zasług. Teraz jest nacisk na aktorów aby byli do granic możliwości wszechstronni. Filmowy osilek zagra ciecia, a cieć szefa mafii... po co. Kiedyś byli aktorzy świetni w roli amantow, inni - oprychow, niewielu było i jest wszechstronnych. Do tego potrzeba warunków i albo się je ma, albo nie. Śmieszą mnie aktorzy, których lubię z ról, które im pasowały, którzy za namową reżysera, lub po prostu pod ogólną presją, czy pod wpływem amnic mi, zagrać coś co im nie leży. Co do Leonardo, bo to o nim forum - ma warunki, by grać dość różne role, co udowodnił, ale każdy chyba się zgodzi, że jedne rolę leżą mu lepiej niż inne .

udun17

W jednej z jego biografii sam opowiada jak to cieszył się, że przegrał przy pierwszej nominacji.

nikorette147

tak, o pierwszej mówił, że był tak zestresowany, że bał się, że będzie musiał wstać i coś mówić(serio?..xD), a o drugiej, że nie chce(mówił, przed rozdaniem), że nikt nie lubi zwycięzców i teraz słyszy same dobre rzeczy i wszystko zmieniłoby się, gdyby dostał nagrodę, bo jednak zaczęliby ludzie mówić, że kto inny bardziej zasłużył, hehe

escapist92

Nie, chodzi mi dokładnie o incydent z jego matką.

nikorette147

a tego nie znam:P

escapist92

Ja też nie. Czytałam biografię, zgadzam się z Twoją wypowiedzią ( stres, brak przemowy itp. ) i pierwsze słyszę o incydencie z matką...

escapist92

Na rozdaniu oscarów w 1994 r. podajże jego matka wyszła do toalety i ochrona nie chciała ją wpuścić a akurat mieli podawać kto wygrał nominacje do kategorii najlepszy aktor drugoplanowy no i Leo z jednego z pierwszych rzędów odwrócił się i krzyknął, żeby ja wpuścili a następnie coś, że 'to ja jestem ten nominowany' i potem było mu za to wstyd i podobno 'modlił się', żeby przegrać i nie wychodzić na środek.

nikorette147

ej, ale skoro to było podczas ceremonii, to powinno być to gdzieś nagrane! Wierzę Ci, że tak było, ale po prostu bardzo mnie to teraz zaciekawiło i jak oglądam oscary od od kilku lat całe ceremonie(no, wiem, 90%to straszna nuda;P), to taki incydent byłby czymś ciekawym :D, ale nie wiem jak wtedy...

escapist92

Polecam Leonardo DiCaprio: A MODERN DAY ROMEO :) Tam było wszystko opisane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones