Letitia Wright

Letitia Michelle Wright

7,4
9 117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Letitia Wright

Biorąc pod uwagę że jej konkurentami byli Barry Keoghan i Cynthia Erivo to śmiech na sali. Za co ta nagroda? Za „Czarną Panterę”?

AlexisCarrington

Przecież pewne było że jak odda się głosowanie w ręce fanów gali wygra ktoś z filmu który był popularny, a tak się składa że trafiło na bardzo duży blockbuster

breakz

Ale żeby ona jeszcze zagrała tam coś ciekawego. Oglądałam film pół roku temu i kompletnie Jej nie pamietam. Przyćmiła ją Gurira a nawet Nyong’o.

AlexisCarrington

To fani głosowali, a postać została niezwykle dobrze przyjęta.

Z tą Nyong'o to bez żartów xD

neo_angin

Nie żartuje. Dziewczyna kompletnie nic nie zagrała. Ta ocena to chyba za te „śmieszne” żarciki którymi częstowała bohaterów w co drugiej kwestii. Gimby to lubiO!

neo_angin

A tak na marginesie to nie rozumiem dlaczego 90% filmwebu jest tak uprzedzona do Nyong’o...

AlexisCarrington

Bo niezasłużenie wygrała Oscara? Za rolę, która nic nie wymagała, ale była dobrze wypromowana.

Poza tym Bafta dla Wright, to nie nagroda za rolę, a za bycie nadzieją kina :) Pojawiła się w czterech filmach w zeszłym roku.

neo_angin

I tylko w jednym („Czarna Pantera”) zagrała więcej niż w jednej scenie... Daj spokój z taką nadzieją kina.

Jeśli chodzi o Nyong’o to Ok, Oscara wówczas przyznałabym raczej June Squibb albo Julii Roberts. Ale jej rola nie była zła. Film oglądałam chwilę po premierze ale jej „epizod” pamietam do dziś.

AlexisCarrington

Nie pamiętam ile zagrała w "Player One".

Poza tym miała nominację do Emmy za "Black Mirror".

Ja też ją pamiętam, ale nie w pozytywnym świetle. BAFTA i Globa wtedy przegrała z Lawrence, a nadzieję kina z Willem Poulterem, co było wtedy kontrowersyjne (ale też Poulter jest anglikiem, a głosowanie było tylko na wyspach), ale od tego czasu to on więcej gra w filmach. Nyong'o ma niewypał z niewypałem na koncie. I to mi przypomina czemu ludzie nie lubią Nyong'o. Za jej fatalną postać w nowych Gwiezdnych Wojnach :)

neo_angin

Tak czy siak, nadzieja kina z filmu Marvela...
Ale przejrzałam laureatów tej nagrody i widzę że chyba tylko Juno Temple nie wybiła się na żadnym blockbusterze. Statuetkę otrzymali nawet wspomniany przez Ciebie Poulter i... Kristen Stewart!

Co do roli Nyong’o w „Star Wars” to raczej nie biorę jej pod uwagę. Za dużo komputera za mało Lupity.

AlexisCarrington

Kristen Stewart jest teraz uznaną aktorką. Głównie przez krytyków, bo wygrywała/ była nominowana seryjnie do ich nagród, a potem nie dostała nawet nominacji do Oscara.

neo_angin

Tak, ale nagrodę BAFTA otrzymała w momencie gdy była gwiazdą serii „Zmierzch”, także wiadomo kto na nią głosował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones