Liam Hemsworth

Liam Keith Hemsworth

7,3
23 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Hemsworth

Wiem, że to nie ma nic wspólnego z jego aktorskim talentem, na tym polu chyba wygrywa Chris. Ale
jego brat został wybrany niedawno najprzystojniejszym facetem na ziemi a ja uważam, że pod tym
względem Liam bije go na głowę...Chris nie podoba mi się w ogóle (a przecież są do siebie bardzo
podobni)

NiepoprawnaMarzycielka

Zgadzam się. Liam jest o wiele przystojniejszy!

NiepoprawnaMarzycielka

Też wolę Liama pod względem wyglądu .

NiepoprawnaMarzycielka

jest obiektywnie przystojniejszy za to jego brat jest chyba lepszym aktorem, a może to kwestia wieku (i doświadczenia) choć Liam wygląda dość powaznie jak na 24 lata.

Annash

Obiektywnie? Nie.

NiepoprawnaMarzycielka

Zgadzam się. Chris w ogóle nie przypada mi go gustu, za to Liam to sam cukier:D

NiepoprawnaMarzycielka

tez sie zgadzam ze Liam jest 100 razy fajniejszy od Chrisa ,a co powiesz o takim aktorze Gray Damon, nie wiem ale wydaje mi sie bardzo podobny do braci Hemsworth

NiepoprawnaMarzycielka

miało byc Grey Damon

NiepoprawnaMarzycielka

Dopisuję się ;)

NiepoprawnaMarzycielka

Co młodszy tym, wyższy i przystojniejszy. Bije na głowę obydwóch braci.
Ciekawe jakby wyglądał czwarty brat, pewnie byłby w ogóle cud miód.

NiepoprawnaMarzycielka

Obaj są przystojni, ale Chris według mnie przystojniejszy. Jeżeli ktoś oglądał "Wyścig", wie o czym mówię (omamo).

lowgravity

+ to, że Chris jest zdolny jak cholera.

lowgravity

wady jak seplenienie i wada wymowy którą posiada ten Liam niestety brzydko wyglądają

użytkownik usunięty
NiepoprawnaMarzycielka

Jeśli o wygląd chodzi to również mogę się zgodzić - z braci to on jest przystojniejszy. Bynajmniej dla mnie.

użytkownik usunięty
NiepoprawnaMarzycielka

Jeśli o wygląd chodzi to również mogę się zgodzić - z braci to Liam jest przystojniejszy. Bynajmniej dla mnie.

"Przynajmniej dla mnie", a nie "bynajmniej". Słowo "bynajmniej" oznacza mniej więcej to samo co "wcale".

NiepoprawnaMarzycielka

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie przypominał mi Wayne'a z "Cudownych lat" :P

NiepoprawnaMarzycielka

Który przystojniejszy, to zależy od gustu :D Mojemu oku zaś się Chris trochę bardziej podoba ;)

NiepoprawnaMarzycielka

A dla mnie oni są identyczni ;)

sternik_

Serio? Według mnie bardzo łatwo ich rozpoznać ;D

NiepoprawnaMarzycielka

Mam to samo, Liam bije Chrisa na głowę jeśli chodzi o wygląd po prostu ciacho nad ciachami.

NiepoprawnaMarzycielka

Liam najprzystojniejszy <3

NiepoprawnaMarzycielka

Jako aktorów nawet lubię obu, ale jak czytam te zachwyty nad ich wyglądem, to aż uwierzyć nie mogę. Przecież on i jego brat są uber brzydcy i ja bym sobie w łeb strzelił gdybym tak wyglądał. Zawsze jak leciał jakiś film z którymś z nich, to ta ich dziwna buźka mnie jakoś tak kuła w oczy

semaj

Pokaż mi na ulicy takich "uber" brzydkich facetów hahaha

semaj

A masz cycki że wpadasz w zachwyt/nie zachwyt na widok męskiej urody ?

semaj

spokojnie, nikt z tutaj komentujących ich wygląd nawet na takiego faceta gdyby na ulicy go spotkała by nie spojrzała, takich sąsiadów to jest od liku, tak samo aktorki, w każdym polskim bloku mieszka multum ładniejszych dziewczyn, kobiet niż 99% aktorek nad którymi się ludzie zachwycają

NiepoprawnaMarzycielka

i jak wspaniale sepleni, wady wymowy są chyba normalką w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones