Liam Hemsworth

Liam Keith Hemsworth

7,3
23 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Hemsworth

znany z bycia chłopakiem Miley Cyrus i byciem bratem najprzystojniejszego boga na ziemi
czyli Thora ;)
krótko: bratu do pięt nie dorasta

tess_harding_2

Nie przesadzajmy. Ma jeszcze dużo czasu by się wyrobić i zostać dobrym aktorem.
Zresztą nie jest taki zły jak mówisz, polecam film "The last song", myśle, że po nim zmienisz zdanie o tym aktorze , a przynajmniej choć troszkę :).
Pozdrawiam.

_kasja_

oglądałam Ostatnią piosenkę już baaardzo dawno temu i jakoś mnie nie przekonało jego drewniane aktorstwo. W zasadzie jest o niebo lepszy od Cyrus, ale i tak kiepski.

tess_harding_2

Ostatnia piosnka była do dupy, głównie z wzgl na dobór aktorów. Wole jego brata niż to beztalencie, szkoda że wystąpi w 2 fajnych filmach które zamierzam obejrzeć.

Valeriusz

Zgadzam się. Dobór aktorów był beznadziejny. Książka jest fajniejsza tak w ogóle. No niestety Liam wybił się na związku z Cyrus.

tess_harding_2

Chris jest naprawdę niezły rola Thora była dobra, niestety póki jedyna gdzie miał okazję się wykazać, ale zapadł mi w pamięci jego mały epizod w Star Treku., ale Liam... litości.

Justyna0810

ale Sly mu zaufał i dał rolę w drugiej częśći Niezniszczalnych, szczęściarz

zulombo

po expendables 2 jego brat chris bedzie mogl mu najwyzej buty wyczyscic

statnik

Wątpię.

Justyna0810

wiesz, nie jestem dziewczyna takze facetow oceniam nie tylko po ich wygladzie. jesli chodzi o aktorstwo to w thor nic nie pokazal, zobaczymy jak zagra w avengers

statnik

Nie oceniam po wyglądzie, zarówno Liam i Chris to przystojni faceci, a wg niemożna powiedzieć że w Thorze nic nie pokazał

Justyna0810

w ciekawostkach czytalem ze liam byl brany pod uwage do thora ale ostatecznie chrisa zaangazowali. i tak obydwoje sa mlodzi i zaczynaja kariere aktorska, ja sie nie moge doczekac avengers oraz expendables, czas pokaze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones