Liam Hemsworth

Liam Keith Hemsworth

7,3
23 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Hemsworth

Ma zagrać Gale'a Hawthorne'a z Igrzysk Śmierci (The Hunger Games). Jakoś nie
wyobrażam go sobie jako szarookiego bruneta. Zobaczymy, czy sobie poradzi. Książka jest
świetna i typowałam zupełnie inną osobą do tej roli.

http://www.hungergamestrilogy.net/2011/04/hunger-games-movie-official-press-rele ase/

esterwafel

Ma idealną budowę ciała jak na Gale'a (przynajmniej patrząc na jego zdjęcia;), ale też go sobie nie wyobrażam w tej roli - wydaje się mieć za jasne włosy:/ myślałam o kimś ciut bardziej mrocznym;p ale i tak lepiej obsadzony niż Peeta:/

dags89

Peeta to jest totalna masakra. Ani trochę tam nie pasuje.
Mi najbardziej do Peety pasuje Landon Liboiron
A do Gale' a Michael Trevino albo no już ten Channing Tatum xd

Vikiii

Channing? O, nie! Pamiętajmy, że Gale miał 17 lat (chyba, możliwe, że 18 - pamiętam tylko, że był straszy od Katniss o dwa lata).
Według mnie Gale powinien być przystojny, ale też jakby uroczy... I musiałby mieć ten zawadiacki błysk w oku... ;>
edit: ten Michael to mógłby być... xD

Kociooka

Haha mnie po prostu Channing śmieszy xd.
Michael był by fajny...Najbardziej jestem zła za tego Peetę.! Co to ma byc.?Fuj..xd

esterwafel

Ale masakra. Ma wygląd typowego Kalifornijskiego chłoptasia. Ja nie wiem co za tępak wybierał obsadę. Charakteryzatorzy będą się musieli nieźle nagimnastykować .

teenspirit

Nawet jeśli charakteryzatorzy się postarają to dalej pozostaje problem w postaci tego, że on po prostu nie umie grać. Jestem załamana tym wyborem i chyba nigdy tego nie przeżyję :P

użytkownik usunięty
Eyslin

Nie widziałam żadnego filmu z nim, więc na temat jego gry aktorskiej się nie wypowiem. Ale co do wyglądu owszem, ma taki cwaniacki wyraz twarzy. Jeśli już, to wolałabym go zobaczyć w roli Catona.

esterwafel

Posturą może by i odpowiadał na Gale'a, ale no jakos tak nie wiem... W ogole c aktorzy, ktorych wybrali do obsadzenia glownych rol sa jacych niewpasowani.

irris2

Posturą odpowiada, ale jakoś nie ta twarz. Chociaż jeszcze zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones