Liam Hemsworth

Liam Keith Hemsworth

7,3
23 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Hemsworth

http://www.expendablespremiere.com/uploads/4/2/6/4/4264382/2668884_orig.jpg

statnik

http://www.expendablespremiere.com/uploads/4/2/6/4/4264382/5539730_orig.png

statnik

stallone pomsci jego smierc, pewno bedzie mial tylko wystep cameo

statnik

To nie będą mścić Rourke'a?

Saddam_filmweb

pewno rourke tez beda mscic, ale rourke z tego co wiem to nie zagra w filmie, moze tylko zdjecia archiwalne beda pokazane z 1czesci, chociaz krazy plotka ze dzienikarze zauwazyli rourke na planie filmowym expendables w nowym orleanie. rourke zrezygnowal z zagrania poniewaz zalezalo mu bardziej na zagraniu w seven psychopats, ale z rezyserem sie poklocil i jednak nie zagra w seven psychopats, mozliwe ze ta plotka jest prawdziwa ze w styczniu pojawil sie na planie w nowym orleanie, ja bym sie cieszyl jakby sie pojawil

statnik

Hemsworthowie wam się pomylili, na zdjęciach jest ten starszy, Chris. To są bracia i są podobni, ale wątpie, żeby ten zagrał w expendables.

Crazitt

Ale błysnąłeś.

Crazitt

definitywnie troll, na zdjęciach jest młodszy liam, odrazu da się ich rozróżnić, poczytaj sobie że liam gra w Ex2 snajpera zanim zaczniesz głupoty pisać

VanDammeNet

Tak wiem, pomyłka, niestety zanim się zorientowałem, że to jednak on, to już nie mogłem usunąć posta :D Zresztą co za różnica, jak sobie da rade w tej roli to mi to obojętne który Hemsworth zagra.

Crazitt

a spoko, sry za tne tekst z trollem, też mi się zdarza napisac coś źlę i za nim spostrzegne już nie można zmienić.

moim zdaniem liam lepiej pasuje niż chris, młodszy i jeszcze tak nie znany i według mnie nawet przystojniejszy ;) a chris już ma za sobą pare produkcji: thor(słaby), avengers, teraz ta śnieżka i dom w lesie to niech się liam wykaże, stallone chciał jakiegoś młodzika do filmu by pomóc mu się wybić i go zabrał. liam sam gadał w wywiadzie że dla niego to był szok i zaszczyt że mógł zagrać i zaszczytem było jak podczas kręcenia dostał przez przypadek kopa w klate od van damme.

bo uwierze że przez przypadek ;) pozdro

użytkownik usunięty
Crazitt

da się przeżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones