Lily JamesI

Lily Chloe Ninette Thomson

7,8
20 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily James
DR16

Tak. Tylko według Ciebie. Jak można powiedzieć, że jest brzydka? To Ty chyba brzydkich kobiet nie wiedziałeś/widziałaś. Poza tym piękno to subiektywne odczucie. Ech, co za naród...

Kolorowanka123

już dawno nie słyszałam (a raczej nie czytałam) tak mądrych słów;)

Kolorowanka123

Czegoś nie rozumiem. Skoro jak twierdzisz, piękno jest odczuciem subiektywnym, to dlaczego oburza Cię wypowiedź DR16, który wyraźnie napisał, że WEDŁUG NIEGO ta aktorka jest brzydka? Czy to nie jest własnie subiektywne odczucie? :)

venez

Istnieje różnica między subiektywnoscia a rzucaniem mięsem ma forach internetowych. Gdyby napisał w jakiś stonowany sposób "nie jest dla mnie atrakcyjna", ale od razu BRZYDKA? Zawiść, zazdrość, czy Bóg wie, jak to nazwać.

Kolorowanka123

Uwierz mi, że sam jestem wielkim przeciwnikiem wyrażania swoich opinii, jakby były niepodważalnymi faktami, ale nie widzę tu żadnego rzucania mięsem. Tym bardziej że gość podkreślił własną opinię, a do tego zadał pytanie.
Sam nie nazwałbym jej brzydką, ale też nie jestem fanem takiej "bladej" urody. Dla mnie to połączenie Julii Stiles z Keirą Knightley. A jej zdjęcie główne na Filmwebie zupełnie mi się nie podoba, chociaż w Kopciuszku wyglądała całkiem nieźle.

DR16

nie

DR16

masz rację jeszcze chyba miała zajęczą wargę w dzieciństwie tylko jej to oczywiście super zlikwidowali w stanach jak Rosario Dawson (w polsce nie miała by szans zaistnieć)

pp807

a i jeszcze dodam to przecież brytyjka:-)

pp807

Jak na brytyjkę to jest naprawdę piękna :) ciężko o ładniejsze brytyjki.

Może nie jest piękna ale jak dla mnie ma w sobie coś co sprawia że jest niezwykle atrakcyjna... ale to jest kwestia gustu

pp807

A co to za wstawka o zajęczej wardze? Żal ci?

DR16

nie tylko wg Ciebie

DR16

Mi się nie podoba. Ale jak ktoś "wyżej" powiedział: "piękno to subiektywne odczucie". No i o gustach się nie dyskutuje,

Naomi_88

co za dziwne stwierdzenie - o gustach się nie dyskutuje - jak całe życie to robimy

DR16

Jest brzydka jak noc i wygląda jak skrzyżowanie mrówkojada i żyrafy.

DR16

nie

DR16

Tak, wg Ciebie. Piękna dziewczyna

DR16

ona jest właśnie baaardzo ładna, jedna z najładniejszych aktorek według mnie *.*

DR16

Wg mnie uroda nie powala ...ale jest oryginalna.

DR16

Według mnie jest ładna i zgrabna, ale każdy ma swój własny ideał piękna. Ja jedynie zmieniłabym kolor włosów na jej miejscu i poszłabym w rudo-brąz.

wonderful348

Dokładnie, jak widziałem ją w Kopciuszku jako blondynkę, to zupełnie mi się nie podoba, a wczoraj zobaczyłem Duma i Uprzedzenie i Zombie, film słaby, ale Lily jako brunetka, no napatrzeć się nie mogłem :)

DR16

nie tyle brzydka, bo to za dużo powiedziane, ale nie dość ładna, by zostać kopciuszkiem. ale to moje zdanie :)

antygrafik

wlasnie obejrzalem i dokladnie takie bylo moje zdanie, ze ona uroda nie pasuje do tej roli, jest ladna, ale nie jest wystarczajaco ladna, kopciuszek w pelni odpicowany powinien powalac, a ona jest taka sredniawa, a w dodatku jedna ze zlych siostr byla troche zbyt ladna

DR16

Piękno to pojęcie względne.
Nie jest brzydka, ale urodą jakoś szczególnie nie powala - takie moje zdanie.
I jak ktoś wyżej już wspomniał - wymarzonym kopciuszkiem to ona nie jest.

DR16

Śliczna jest :-)

Sathyriasiska

Tobie też niczego nie brakuje ;)

malolmalol

bardzo dziękuje : )

Sathyriasiska

Nie mnie dziękuj, ale matce naturze :))))

DR16

z wyglądu nic specjalnego ale za to w łóżku dobra.
nie pytajcie skąd wiem ;-)

Dadan

skąd wiesz? XD

DR16

nie mogłam na nią momentami patrzeć.

użytkownik usunięty
DR16

Tak, tylko wg Ciebie.
Lily jest przepiękna i bardzo naturalna.

DR16

wg mnie Lily James ma urodę ślicznej i uroczej. tzw. naturalna piękność :)

DR16

tak wiec mój drogi kolego... dla Ciebie jest "brzydka" a dla mnie z kolej jest wyjątkowo piękną i naturalną kobietą

DR16

Brzydka na pewno nie jest, ale aparat ortodontyczny by się przydał, zlikwiduje ten tyłozgryz i będzie śliczna :)

DR16

Z pewnością ładniejsza od Ciebie.

DR16

Ladna jak aniołek

DR16

W roli kpociszka tak, jakoś mi nie pasuje do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones