Lily JamesI

Lily Chloe Ninette Thomson

7,8
20 657 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily James

Widzialem ja w kilku filmach ale na maksa mnie oczarowala swoja rola w YESTERDAY. Nie epatuje wulgarna seksualnoscia w filmie ale ma w sobie cos tak niesamowicie magnetycznego ze potrafi niezle rozbudzic zmysly. Kobieta marzenie...

punisher822_filmweb

łatwo w takim razie zachwycić Cię jako widza - wystarczy rozbudzić zmysły i aktorka dostaje wysoką ocenę warsztatu. Smutne, że tylko przez ten pryzmat oceniasz umiejętności.

KamiVV

Nie zrozumiales widze mojego przeslania. Nie ocenialem jej warsztatu tylko urode bo mi sie podoba a teraz oceniam aktorstwo. Aktorka tez jest dobra i uwazam ze jej gra aktorska jest naturalna i dobrze sie czuje przed kamera. Podobno ma piekny glos co pokazala w MAMA MIA ale niestety nie widzialem tego filmu bo jak slysze musical to zaraz wylaczam taki film. Nie przemawiaja do mnie musicale... Jestny musical co mi sie podobal to SWEENEY TODD Burtona...

punisher822_filmweb

Dasz radę obejrzeć, miło się na nią póki co patrzy. Jest w dobrym wieku do konsumpcji. Za dekadę lub więcej, to już nie będzie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones