Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

widzieliście jak ona schudła?? to jest przecież masakra! a tak fajnie wyglądała! a teraz... ? chudziutkie nóżki, odstające żebra, wyraźnie mniejszy biust... ta moda na wieszaki jest chora!!!! kto się zgadza?

smerfetka

no ja nieweim, chociaz moze troche za malo waży do bazy teraz 50 kilo ale to prawdo podobnie z tego że jej ojciec siedzi w więzieniu a tak wogule to chyba powinna ważyć ok. 54 kilo

Annie_Bunton

przedtem wyglądała naprawde dobrze... też o tym słyszałam to chyba prawda o jej ojcu.

smerfetka

w niemieckiej gazecie czytałam, że waży 48kg ale wygląda na mniej przy jej wzroście. ja sama ważę 54kg a mam 178cm i grubiej wyglądam. w ogóle to oglądałam MTV movie awards i doznałam szoku. ona wygląda jak Plastic! niech ona znów będzie normalna, bo przestanę ją lubić. jeszcze do tego piszą o niej, że ćpa. już nie wiem komu wierzyć.

smerfetka

Ostatnio koleżanka pokazała mi jej zdjęcie w Bravo, gdzie rzekomo tak chudo wygląda z dopiskiej 50 kg, a według mnie wyglądała na tej fotce normalnie, ani nie widziałam żeber ani zbyt chudych nóg. Mi się wydaje, że wszystkie te magazyny mają jakąś modę na wytykanie gwiazdą anoreksji. A skąd oni właściwie wiedzą ile ona waży?! A może i schudła bo przestała jeść fast foody tak jak Hilary Duff? Ale nie, to musi być anoreksja. I dlatego nie czytam tych kolorowych pisemek. Dla mnie to Paris Hilton wygląda jak patyk. Widać jej łopatki i ogólnie jest strasznie chuda. Ja mam 172 cm i waże 50 kg to tym bardziej o 10 cm niższa Lindsay nie musi być cięższa. Dodam, że też wszyscy mi mówią, że jestem chuda, ale jakby się przyjrzeć to wcale tak nie jest [zawsze w sklepie chcą mi rozmiar S wcisnąć a ja później nie mogę zapiąć guzików :)]. Ja się życiem prywatnym Lohan nie interesuje więc nie wiem nic o jej ojcu, ale przez stres też się chudnie co nie oznacza anoreksji ani nic złego! W takich przypadkach to normalne - reakcja organizmu czy coś. A co do jej wizerunku plastika to faktycznie na MTV Movie Awards w pierwszej chwili jej nie poznałam, nierozumiem po co zmienia wizerunek.

Mary_Kate

obejrzałam w nocy VMA. Linds wyglądała super. fajna sukienka, buty, fryzura and make up. nic nie mam do jej blond włosów, tylko, że mam bzika na punkcie rudego koloru wlosów. :) PS. 8ona ma zaje***ty głos jak gada(jak śpiewa też). :D

SatineNic

hejka! ja też uwielbiam rude włosy ;) a Lindsay wcześniej miała pięęęękny kolor... jak tylko będą fotki z imprezy to lookne ;) pozdrawiam

smerfetka

z VMA pokazują jej foty w tej panterce only. a ona tam miała jeszcze taką fajną sukienkę jak wręczała nagrody.

SatineNic

Zgadzam się z Mary-Kate..bo skad oni moga wiedziec ze Linds wazy tyle.. oni poprostu z chcą zrobić z każdej takiej aktorki typu Lindsay, Hilary anorektyczkę !!!!! No ludzie kochani nie wierzmy plotom bo to nie ma sensu..a moim zdaniem wcale tak strasznie nie schudła dla mnie jest taka jak była...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones