Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

nikt nie wygadywal,by ze to beztalencie i miala by takie same sFflodkie faneczki jak Duff.

Sachi

Duff=Lohan. To takiego samego pokroju beztalencia.

quentintarantinofan

Obiektywnie patrząc, Lohan jest dużo lepszą aktorką niż Duff. Może nie jest jakoś szczególnie wybitna, ale nie jest zła, zaś Hilary po prostu w ogóle nie umie grać; jest angażowana do filmów tylko ze względu na ładną buzię i popularność. Ale w sumie to obie lubię.

theo_to_ja

Obie za "ładne" buzie dostają się do filmów. A Lohan widać dobrze jeszcze potrafi schlać alkoholem producentów skoro ją zatrudniają. A Duff? Jest absolutnym beztalenciem,więc trafia do dennych produkcji.

Sachi

Lohan=Duff - zgadzam się. Dwa beztalencia.

femles_CS

A ja uważam ze Lohan jest o niebo bardziej uniwersalna. Potrai zagrac złośnice i paskude jak chociażby w Twardej Sztuce ale tez śmieszną, zabawna dziewczyne (np. Całe szczęście). Natomiast Duff to tylko komedie romantyczne dla nastolatek...

Tak czy siak ja też obie lubie. Przy czym Lohan nieco bardziej :)

Sachi

uważam ,że Lindsay jest dobrą aktorką i dała bym jej 9 gdyby nie to co robi poza ekranem :/

Kentucky_3

Ale tutaj chyba ocenia się grę aktorską, a nie życie prywatne ;p

Sachi

Gdyby nie jej życie prywatne nikt by jej nie znał. Na pewno nie miałaby tylu fanek. Jej gra aktorska jest baaardzo słaba. Nikt nie zwracałby na nią najmniejszej uwagi.

Anita_10

Przecież ona nie ma fanów. Tylko antyfanów. Reszta to wyjątki :) na przykład ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones