Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Normalnym ludziom wolno ćpać, pić i.t.d. ale Lindsay nie, bo ona jest popularna... Normalnych ludzi nikt się o to nie czepia, ale Lindsay nie wolno, bo jest gwiazdą... Ci co tak wrzucają na Linds chyba sami nie widzą co piszą... Np. czepiają się tego, że imprezuje... :o Co z tego?? :o Co jest złego w imprezowaniu?? Bo ja nic złego w tym nie widzę...

Goku

ja jej nie lubie,ale nie dlatego że ćpa i imprezuje, są tacy którzy się staczają a potem wracają i spoko kibicuje im bo ich lubię mimo wszystko, ale Lids wzbudza moją niechęć, filmy ma w miare fajne i jedną piosenkę też,ale je nie trawie,po prostu...

Joanna_7

"Normalnym ludziom wolno ćpać, pić i.t.d. ale Lindsay nie, bo ona jest popularna"

"Normalnych ludzi nikt się o to nie czepia"

Następnym razem zanim coś napiszesz to pomyśl. Dobrze?
Dodam jeszcze też, że człowiek który ćpa i pije normalnym nie jest. Jesli taki masz obraz NORMALNEGO człowieka to ja jestem przerażony.

użytkownik usunięty
thomas_4

To tak jakbyś powiedział:
"Co stego że ona zamordowała człowieka,zwykłemu człowiekowi wolno a jej nie bo jest sławna?"
Narkomania to najgorszy nałóg i to wcale nie jest imprezowanie.

heh nie chce klotni ale wg mnie porownanie z morderstwem nie ma sensu ... narkotyki sa jak papierosy tak samo dzialaja sa zle... a normalni ludzi je pala... a gdy tylko papartzi zrobia fotke ze szlugiem gwiezdzie juz jest bum ,popieram autora tego tematu :)

użytkownik usunięty
linds20

Dziewczyna źle się prowadzi a media to rozgłaśniają bo szukają sensacji.

Lindsay jest osobą publiczną, a jednak tacy powinni trochę bardziej się pilnować... Bo małe dziewczynki mają ją za idolkę i chcą ją naśladować xD tyle

poooooooście, pojaw się xDDDDDDDDD

Goku

od kiedy to ,,normalni" ludzie mogą ćpać? Nikt nie może ćpać. Stąd tylu ćpających...

Joanna_7

Lohan ma już wizerunek ćpunki i alkoholiczki. Nic tego nie zmieni. Ja osobiście jej nienawidzę,ale za brak talentu we wszystkim.

Goku

Podpisuję się pod tym, że człowiek który pije i ćpa nie jest normalny. Prawdą jest również to, że ona jest osobą publiczną. Zapewne jej IQ nie jest zbyt wysokie ale zaryzykuję stwierdzenie, że zostając gwiazdą dużego ekranu zdawała sobie sprawę, że jej życie diametralnie się zmieni i każdy jej krok będzie oceniany przez ludzi. Nie ma nic złego w imprezowaniu jeśli się przy tym nie upija jak- przepraszam za określenie- świnia, nie rzyga na plecy kierowcy i jeśli nosi bieliznę a skoro już nie chce nosić to niech chociaż nie rozkracza się jak ostatnia szmata. To tyle właściwie. Nie ukrywam nie lubię jej tak samo jak innych "słitaśnych" beztalenci. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones