Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay RLZ... :D:D:D Ma super piosenki takie jak: Rumors, Speak, Over i First... Gra świetnie w filmach tak jak np. Zakręcony piątek.. no i ma urode:P:P:P Można jej tylko zyczyć dalszych sukcesów:D:D:D

InowroclawskiWilk

Popieram...................... ...........

AxeL_QXT

To fajnie... przynajmniej ktoś się ze mną zgadza :):):):D:D:D:):):)

InowroclawskiWilk

speak to zaje**sta nuta, linds jest spox pozdro

SatineNic

Heh no jest spoko jak ściągłem tą piosenke to cały czas ją słyszałem, ale teraz mi się troche znudziła hehe:):):) PozdroOo!!!!

SatineNic

Racja 'Speak' jest THE BEST !!! Reszta jej piosenek (rzecz jasna Lindsay) też jest spoX , mam jej album... i moge go słuchać NON-STOP :P ! Pozdro 4 FAN's !

AxeL_QXT

Ja teraz słucham ciągle ...."FirsT"....:)

InowroclawskiWilk

magnet mi teraz pasi, ciągle słucham. ale też lubie te piosenki co śpiewała w różnych filmach np Drama Queen jest czadowa. zapraszam na quizik o linds www.aboutlindsay.friendtest.co m

SatineNic

Cholerka jestem w szoku ! Aktoreczka z niższej półki, piosenkarka wyraźnie pozbawiona talentu wokalnego. Ludzie nie chcę się narażać, ale boli mnie to, że taka fala ma tendencję wzrostową. Czy wy naprawdę nie widzicie róznicy między grą Lohan, a np. Meryl Streep ? Między urodą rudej i piegowatej Lohan, a np. Angeliny Jolie ? Nie dostrzegacie różnicy pomiędzy discowata muzyczka Lohan, a czymś w stylu U2 czy nie wiem LP ? Nie kazdy musi lubic to samo, ale pisac głupoty ? JUz gdzieś przed chwilą pisałam, że każdy ładnie prezentujacy sie na zdjęciach nie musi byc nazywany gwiazdą. Sory - ja innych zasług Lindsay nie dostrzegam. Poza tym to strona filmowa ... Główny zarzut, główny argument - żaden z filmów panny L. nie jest dobry. Owszem dla dzieciaków (np. Zakręcony Piatek albo Wredne dziewczyny). Ogląda się miło, łatwo i przyjemnie - nic poza tym, a to za mało żeby tak się excytować :P:P:P

MADLEN

ja jestem zaskoczony troche twoją wypowiedzią :||
dla niektórych LL jest aktoreczka z niższej półki a dla innych przyszłą gwiazdą ! :P każdy ma swoj gust i nei mzoesz zabraniac ludziom pisac takich rzeczy .....
i wogule skąd te porównania do Meryl Streep i Jolie ...:|:| nikt nigdy jej do nich nieporównywał i raczej nikt tego robic nei bedzie bo to oczywiste ze ich nie pobije ......a co do piosenek to ma nawet fajne ...i tu tez dałas porównanie do U2 i LP (PO CO ??) rynek potrzebuje równiez takiego rodzaju muzyki jaką ma LL i zaufaj mi ze zarabia na tym niezłą kase :]
moglas poprostu napisac ze jej nielubisz i tyle :P a nie stawiac jakies równania :P
POzDrO

MADLEN

Dla mnie ona nie jest z niższej półki (każdy ma swoje zdanie). Filmy Zakręcony piątek i Wredne dziewczyny wcale nie są tylko dla dzieciaków , ale jak tak myślisz to się w to nie wtrącam :/:/:/...

InowroclawskiWilk

Hmmm... nie to że jej nie lubię, bo ja nie lubię kogos z kim mam kontakt rzeczywisty. Te porównania jej gry, wygladu i muzyki miały na celu pokazac mój punkt widzenia. Uważam, że coś może sie podobać, ale mam takie wrażenie że co poniektórzy tutaj traktuja LL jak megagwiazdę. To mnie wkurzyło i sprowokowało. Przynajmniej tak to odebrałam. Słowo klucz- ma szansę na sukces. I zgdzoę się - jeśli wyrosnie z głupiutkich filmów, to owszem może zostać niezłą aktorką. Ale to przed LL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones