Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Dosyc ze jest okropnie brzydka i oblesna to nie umie grac ani spiewac;/ Ja nie wiem czemu tacy ludzie przychodza na swiat a dopiero co sa slawni... Jak dla mnie zwykla pusta brzydka blondyna cos w stylu paris hilton;/ okropna

abcdefghijk6

Na pewno TY jesteś piękniejsza :)
fajna z niej laska i jest ze 100x ładniejsza niz Paris.
co do czego to ma od niedawna blond włosy w ktrórych jej beznadziejnie, ale jest bardzo ładna i na 100% ty nie dorastasz jej do pięt (nawet w zdolnościach aktorskich).

pwpoczta

Żebyś się nie przeliczyła... Kto komu nie dorasta do pięt...

abcdefghijk6

HAHAHAHAHA!!
widze, że nawet angielski znamy :]
Tak sie składa, że Man to po angielsku mężczyzna, a nie kobieta :D
A co do czego skoro takaś piękna to czemu z Ciebie modelka nie bedzie.
Skoro przewyżasz urodą Lindsay Lohan to czemu jej nie podskoczysz, co?!

pwpoczta

ej dajcie spokoj. porownajcie ja sobie np z angelina jolie. lohan jest brzydka i gra w filmach o ktorych lepiej nie wpominac. te filmy sa po prostu infantylne a skoro zarabia na takich rolach to znaczy chyba ze nie szanuje siebie no nie?

abcdefghijk6

nic dodać nic ująć - za grosz nie ma talentu :/
i gra w samych filmach dla pustych 12latek i fanek telenowel

tapczan

Ja jakoś obejrzałem z moim bratem i Jego dziewczyną jeden film z Nią ( "Zakręcony piątek") i wcale nie powiedziałbym że ten film jest tylko dla dziewczyn... no ale jak Ty tak uważasz to się nie ok (każdy ma swoje zdanie) :/

abcdefghijk6

widac poziom intelektualny osoby piszącej ten temal..................... dno !!!
Lindsay jest the best ...zajebista laska i ma talent ..... !! :P
a ty za to chyba nadal egzystujesz w brodziku intelektualnym ...o ile wiesz co to znaczy ! :P
PozDrO

abcdefghijk6

Już dawno zauważyłem, że mimo iż jest to portal filmowy to w tematach główną rolę odgrywa wygląd zewnętrzny aktorów/aktorek. Ja wyłamię się i może coś "szrajbnę" o umiejętnościach aktorski bohaterki tematu - Lindsay Lohan. Po prostu ich nie ma.

abcdefghijk6

Miało być "aktorskich" - nie "aktorski", uciekło mi "ch".

batman2k3

No widzisz, pani "alfabet"??
Jednak to nie tylko moje zdanie ;-]

abcdefghijk6

po pierwsze: to czy ktoś uważa że ona umie grać czy nie to już zależy od gustu, tak samo ze śpiewaniem
po drugie: jej uroda nie musi sie wszystkim podobać, ma specyficzny wygląd: jest piegowata i ruda i nie każdemu to sie podoba
po trzecie: porównanie jej do Paris jest strasznie dziwne, to całkiem inny typ osoby, Lindsay nie jest plastikową lalką tylko zwykłą nastolatką

Ja ją osobiście bardzo lubie :):):)

abcdefghijk6

Nie Wiem CO Mam NAPISAC Śpiew -hmmmmmmmm ale jako aktorka
jest świetna........ w bląd nie jest jej tak ładnie jak w naturalnych ale
może byc jak jej nie lubisz to trudnoooo............. pozdro dLA fanów

abcdefghijk6

własnie ze jest fajną laseczką tylko szkoda ze włoski przefarbowała w rudych była bardziej sexy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones