Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Trochę mi jej szkoda

użytkownik usunięty

Jest dobrą aktorką nie powiem.W "Zakręconym Piątku" i "Wrednych Dziewczynach" zagrała dobrze.Ale jej życie prywatne pozostawia wiele do życzenia.Zasmakowała życia w Hollywood.Już nie wygląda tak sexy jak kiedyś,te jej kobiece kształty.Jako ruda mi się podobała nie powiem :)

Powiem jedno,nie przesadzaj ze sławą bo może cię zniszczyć.

Colonex chcesz do niej maila, a żeby jest to powiedzieć "osobiście" - bo watpie, a zeby ona wchodziła na Filmwebowskie fora o sobie...

użytkownik usunięty
nie_ma_mnie_2

A po cóż mi jej e-mail?
Jako aktorka była dobra,wyglądała świetnie a teraz...wrak.

Ano nie wiem, byc może zechciałbyś ją lepiej poznać jako osobę, ((człowieka)) a nie tylko jako hollywoodzką "gwiazdke"

Btw...Uprawiała ((dalej to robi)) sztucznie swoją profesje, wygląda bez tony pudru jak Quasimodo - tak jak nadmieniłeś, jest poprostu ludzkim wrakiem...

użytkownik usunięty

Jakby, kto pytał, dałem jej najniższą ocenę.

Nikt sie ciebie nie pyta cwoku.

użytkownik usunięty
Sonny

Co Sonny? Jesteś fanem "Nie wierzcie bliźniaczkom"?

Sonny nie unoś się tak niepotrzebnie. "Kolo", tylko wspomniał o tym, że dal jej taką notę, ponieważ mniejszej się już nie dało...

nie_ma_mnie_2

Fiołas a masz jej maila????????????????????????????

nie_ma_mnie_2

Fiołas- sorry rzeczywiscie, niepotrzebne uniesienie :/
Lestat- Oczywiscie, mam nawet własny fanklub. Ten film to cały sens mojego zycia.
pfff

użytkownik usunięty
Sonny

To miłe, że masz powód, dla którego warto żyć.

Dziękuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones