Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Jestem jej fanem, ale przegladajac wiadomosci na filmwebie w ktorych była mowa rowniez o niej stwierdzam ze wyrosła z niej totalna idiotka. Film w ktorych miała zagrac były z wielkimi gwiazdami kina a takze z aktorami ktorzy grali w bardzopopularnych i kasowych filmach. Oczywiscie to ze producenci z niej rezygnuja jest przyzyna jej wybrykow z prawem, jej zachowaniem i uzaleznieniami. Mogła by sie stac wielka aktorka a jej filmy w koncu zarabiały by mase pieniedzy, ale nie po co tracic takie okazje. Ona woli pic, cpac i spac w wiezieniu. Czy ktos moze mi powiedziec ze rozumie jej zachowanie bo ja nie!!??

ToySoldier

"Czy ktos moze mi powiedziec ze rozumie jej zachowanie bo ja nie!!??"

Ja moge ci powiedzieć tylko tyle, że nie moge ogarnąc tego dlaczego załozyłes ten temat???

nie_ma_mnie_2

a po to aby porozmawiac z osobami ktore chca sie na ten temat wypowiedziec, ktora sledza w jakis stopniu zycie Lindsay i co o nim sadza. O jej filmah, zyciu prywatnym itd itd. ZROZUMIANO??

użytkownik usunięty
ToySoldier

jesli sa takie osoby no to wspolczuje i doradzam po amerykansq - GET A LIFE

ToySoldier

Zerknij w temat poniżej, tam jush wszystko zostało powiedziane

nie_ma_mnie_2

tam to była zwykła kłutnia i walaka o lepsze argumenty. Ja chce tu rozmawia z osobami normalnymi a nie takimi PIIIIIII jak ty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nie_ma_mnie_2

Btw...czytaj to, co powyżej w rodzaju męskim!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
quentintarantinofan

bravo, bravissimo!!! - dla tego pana powyżej...

quentintarantinofan

bravo, bravissimo!!! - dla tego pana powyżej...

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

tez zgadzam sie ,ze to kiepska aktorka ..jak mozna ja porownywac do slaw kin jesli bierze udzial w jakichs sztampowych komercyjnych amerykanskich produkcyjkach
zniesmaczylam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones