Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

"Jestem uzależniona od alkoholu i narkotyków"

Lindsay Lohan wystosowała ostatnio oświadczenie, w którym mówi o rzeczach oczywistych dla wszystkich od dawna:

"Jest dla mnie jasne, że moje życie całkowicie wymknęło się spod kontroli, ponieważ jestem uzależniona od alkoholu i narkotyków" - ogłosiła 21-letnia Lohan w czwartkowym oświadczeniu dla prasy.
"Ostatnio znowu zeszłam na złą drogę i robiłam rzeczy, których się wstydzę. Łamałam prawo i teraz ponoszę za to odpowiedzialność, przyznając się do winy.
Nieważne, co mówiłam, gdy byłam pod wpływem alkoholu i narkotyków w dniu wypadku. Nie winię nikogo oprócz siebie samej za moje zachowanie.
Dziękuję Bogu, że nikogo nie skrzywdziłam. Mogłam do tego doprowadzić. Bardzo chcę być zdrowa, odzyskać kontrolę nad życiem i karierą, i w tym celu zwróciłam się o pomoc medyczną.
Na szczęście nie jestem sama w swojej codziennej walce i wiem, że ludzie chcą, by mi się udało. Może z czasem to stanie się łatwiejsze. Liczę na to."

Same banały, prawda??? Czas pokaże, czy Lindsay naprawdę chce i umie się zmienić.

nie_ma_mnie_2

Oj jak miło, no to ją kocham, co za dobra biedna dziewczynka! A tak na serio ? łatwo taką spowiedź powiedzieć przed kamerami, myślę że teraz poczuje się auto-rozgrzeszona i nic się nie zmieni.

użytkownik usunięty
Nachtjager

O jej! To może jeszcze wstąpi do zakonu.
Po pierwsze:Co to kogo ochodzi że najpierw chleje,robi syf a potem wyjaśnia i ściemnia.Jak się coś robi to najpierw się myśli.
Po drugie:Nie ona pierwsza i nie ostatnia.
Po trzecie:Tak to już jest jak się zadaje z takimi idiotkami jak Paris Hilton.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones