Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

nie jestem jej wielką fanką, ani nic z tych rzeczy, ale widzę, że i ona i ja popełniamy te same błędy. heh... no ja nie ćpam, ale piję. przespałam się z DJką tak jak Linds. śpiewałam, ale wyje***i mnie z roboty. w sumie sama odeszłam i zaczęłam szaleć. w telewizji też miałam problemy, nawet zatargi z radiem i policją. moja dziewczyna ma mnie już dość, ale trwa przy mnie. a ja przepiłam całą zarobioną kasę. teraz szlag mnie trafia jak nie wypiję lub nie zajaram więc wiem jak to jest. dobrze, że jest ktoś przy mnie. proszę was ludzie, nie jeździjcie tak po niej. ona ma gorszy etap w życiu. każdemu może się zdarzyć. wiem, co mówię. pozdrawiam.

SatineNic

O Boże. Z całym szacunkiem... Jest to najgłupszy post jaki czytałam.

Pussykilla

ehh panno V. jestes az taka nieczula na innych ludzi??

Sachi

Tak Saro. O takich jak ja Bogusław Linda zwykł mówić "Bo to zła kobieta była..".

Z wyrazami miłości,
Veronica.

SatineNic

Albo mi juz kompletnie odpierdoliło, albo widze najbardziej zjebanego i obciachowego posta w dziejach tego zajebistego portalu.

Sonny

Ejj forumowicze, "nie karmcie" swoimi ripostami, tej prostytutki z miodem w uszach!!!

Btw...Veronika już Cie lubie ;-)

SatineNic

Urzekła mnie Twoja historia.





Zgłoś się do Rozmowy w toku Pocztylion, dziewczyno.

Matriarchat

Kaliope wszem i wobec oznajmiam ci, że jesteś najgłupszą użytkowniczką na tym portalu.....

nie_ma_mnie_2

Przeżyję.
Dużo musisz na tym portalu przebywać skoro znasz wszystkie użytkowniczki.

Matriarchat

Najgłupsza w sensie takim, że odpisujesz nie potrzebnie temu trollowi > czyt. Virginia-satine

nie_ma_mnie_2

Tylko debilu to nie jest żadna prowokatorka, tylko fajna i zwykła dziewczyna. Wiem bo mam z nią styczność tu na filmwebie. Otwarcie napisała o swoich problemach bo chciała, a większość od razu "obciach" ---> jakie to typowe dla głupiutkich ludzi XXI wieku. Tak się składa że Virginia-Satine to oryginalna, szczera, tolerancyjna i ciekawa osoba, a to najbardziej cenie sobie w ludziach.

InowroclawskiWilk

Do mnie tak gadka, chamusiu??? - Jeśli tak, to ja jako szlachcic to zmilczę!!!

nie_ma_mnie_2

Jeżeli nalegasz to może być i do Ciebie...

InowroclawskiWilk

Szlachcic((czyli JA)) nie nalega, tylko grzecznie pyta. Szlachcic nie wymaga od ciebie również, abyś błyskał mu przed oczyma, swą lingwistyczną inteligencją. Arystokrata ci wybacza, bowiem nie wiesz co czynisz...


Jako wysoko urodzony chylę czoła, całuję rączki & puszczam oko do waćpana skąpo-odzianego w łachy firmy Diverse....


Pa "przyjacilu";-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones