Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

nieweim dlaczego mócicie z eona nie umnie grac przeciez ża ogladam jej filmy na DVD w kulisach w szyscy rezyserowie mówia że to sama przyjemnas z nia pracowac w fifmie i że jest bardzo utalentowana, a o innych takich opini nie slyszalam. ona jest lepsza niż inni aktorzy jest tak samo dobra moim zdaniem jak np. Angelina Jolie

Annie_Bunton

Nie no moim zdaniem te porównanie do Angeliny Jolie troche nie pasuje ale luz! Moim zdaniem też dobrze gra! pozdrawiam:)

InowroclawskiWilk

hmmmm...lubie lindsay ale porownanie do Angeliny to mala przesada. Jolie jest jedna z aktorek na poziomie....a lohan zeby osiacnac taki sukces jeszcze duzo misi popracowac.

Annie_Bunton

No dobra moze przesadzilam troche z Angeliną ale ja poprostu koffam Linds

Annie_Bunton

moim skromnym zdaniem..ona ma bardzo..drewniany..sposób gry aktorskiej..

Annie_Bunton

Moim zdaniem to nie ma co porownywac Linds do Angeliny bo Linds jest sto razy lepsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po drugie wcale ze nie gra sztywno !!!! Jest naprawde super aktorka i saie nie czepiajacie !!!!!!!!

Annie_Bunton

Moim zdaniem nie możemy ocenić jej gry do końca. Do komedii się nadaje, a jeśli chodzi o inne gatunki, to poprostu nie można stwierdzić, czy byłaby dobra, bo narazie widzieliśmy ją tylko w młodzierzowych komediach...

adam_

Przecież reżyser w oficjalnym wywiadzie, zwłaszcz nakręconym na potrzeby promocji filmu nie powie, że aktor/aktorka był do dupy, nie umie grać, a praca z nim to katorga.... no zastanówcie się chwilę. Ja, osobiście nie uważam, że Lindsay potrafi grać (choć widziałem może ze trzy czy cztery filmy) ani, że jest super atrakcyjna... No i te stroje (świetny żart na ten temat w Family Guy: The Movie).
PS. Ortografia... proszę Was. Tylko nie zasłaniajcie się dysleksją (czy jak to się pisze).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones