Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
208 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi

Aczkolwiek uwielbiam go. Najlepszy aktor świata.

Regray

ale ty masz nasrane myslisz czasami nad tym co stukasz w swoja klawiature ?

witos182

O jeny. Ale się zbłaźniłam. Oczywiście chodziło mi i o to, że jest najlepszym piłkarzem świata. Sory.

Regray

Przepraszam, że się tak uniosłem ^^. I też sądzę, że na chwilę obecną jest najlepszy.

witos182

Spoko, ale dzięki, że napisałeś, bo potem ktoś by wszedł i pomyślał, że jakaś wariatka :D

witos182

Ale ponawiam pytanie z tematu. Przecież jego kariera aktorska ogranicza się do udziału w reklamach Adidasa.

Regray

jako osobowość chyba

Regray

On najlepszym piłkarzem świata? Hahaha

klaudia06699

A kto wg Ciebie jest najlepszym ?

arti2807

Cristiano Ronaldo ;)

klaudia06699

Acha, a moim zdaniem nie.

Regray

A moim taak...-.-''

LadyCrazy_

Krystyna??????

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LadyCrazy_

fakt że lubisz Cristiano i nazywasz go jednocześnie Krysią jest żałosny ponieważ sama pokazujesz swoją głupotę obrażając w ten sposób piłkarza którego jak mniemam lubisz.Ale ok Twoja sprawa wg mnie najlepszy jest Messi a to dlatego że zdobył trzy złote piłki z rzędu co jest nie lada osiągnięciem gdyż piłkarze którzy mogą się poszczycić tego typu trypletem można policzyć na palcach jednej ręki są nimi nie grający już Ronaldo Zidane Van Basten oraz Messi który jako jedyny ma szansę na więcej.

Radzio3i6

Bla,bla Krysia to dla żartu gałganie wyjdź i zamknij drzwi bo przeciąg robisz A ja lubię Crisa tak samo jak Leo i obaj są najlepsi...i co hejterze teraz powiesz?

LadyCrazy_

czytałem twoje komentarze i widzę jak bardzo lubisz Leo szczególnie wtedy gdy klikasz na klawiaturze niecenzuralne słowa na jego temat jak chcesz to mogę podać kilka twoich cytatów żeby nie było że kłamię.A tak dla ścisłości to nie jestem hejterem i w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam cię.

Radzio3i6

skończ-.-''

Radzio3i6

Dzięki:)

LadyCrazy_

nie ma za co:) Oglądałaś mecz??
Mówię o Superpucharze oczywiście.

Radzio3i6

Ogl.:)A ty?

LadyCrazy_

No ja bym nie oglądał.Oczywiście że tak.Dobry mecz był jak to zazwyczaj gdy grają te dwie drużyny.

Radzio3i6

Nom :D :)

klaudia06699

Noo napewnooo on jest najlepszy w nakładaniu żelu na głoowee ; ***

klaudia06699

Hahhahaha,śmiejesz się z własnej głupoty.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones