Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
208 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi

ale jest brzydki;p

użytkownik usunięty

za to pilkarz niesamowity...

Jest fenomelnalnym piłkarzem i wspanaiłym człowiekiem mi się z wyglądu podoba jest słodki i naturalny :)uroczy ...uwielbiam go <3

nikola200

Jestem facetem, wolę kobiety, ale patrzę tak na niego i patrzę. Co w nim jest złego? Jest niski ale z wyglądu chyba jak najbardziej normalny.

mroziu1978

Jest bardzo naturalny pozostaję sobą nie chce już wymieniać po nazwiskach :)Ale niektórzy piłkarze wręcz mnie przerażają swoim wyglądem solarka idealnie ułożona fryzura ;;/kolczyki ...zero męskości i naturalności :/bleeeee...odrażający facet;)

nikola200

Nie mogłaś się powstrzymać, co? Messi lepszy bo jeszcze niedawno grzywka kapała mu z całym szacunkiem od tłuszczu, tak?
Ten pan o którym mówisz też jest sobą, to że lubi dbać o siebie nie świadczy o nim źle, wręcz przeciwnie. Niektóre kobiety lubią zadbanych mężczyzn. Niektóre nawet płaczą z radości na sam jego widok.
http://www.youtube.com/watch?v=ey31XsKO8bc
Do tego wszystko w nim jest naturalne, jedyna ingerencja jaką sobie zafundował to wyprostowanie zębów, gdyż miał je okropnie krzywe. Swego czasu rodzina nie miała kasy na dentystę, dopiero potem Ronaldo było na to stać. A prostują zęby miliony ludzi, nie tylko on.

nikola200

A w gorącej Hiszpanii raczej trudno zachować "bladą twarz"...Prawie każdy chodzi tam opalony.
Swoją drogą, ciekawe jak Messiemu się to udaje. Filtry + 50 pewnie kładzie na buzię, przed każdym wyjściem, hehe.

WhiteDemon

no mnie nie interesują lalunie puste :) a taki jest Cr7 haha...;)Messi jest sobą jest naturalną osobą i świetnym piłkarzem

nikola200

Patrzysz po pozorach, a to przykre.

WhiteDemon

pozorant to jest Cristiano to jest moja sprawa. Nie zmienisz mojego zdania o nim.Proste!

nikola200

Rozumiem, głową muru nie przebiję.

WhiteDemon

no nie ...

Piłkarza się za wygląd nie ocenia prawda? Jeno za umiejętności, a te przyznać trzeba Messi ma. Co prawda mnie osobiście w jego grze nic specjalnie nie zachwyca, poza nieziemską bramkostrzelnością i niezłym przeglądem pola, ale to się wytnie;)
Co do brzydoty, wszystko kwestia gustu. Mnie nigdy się jakoś nie podobał, jednak przyznam, że na tej foci wygląda bosko, widać ojcostwo mu służy, hyhy:
http://uploads.fcbarca.com/uploads/news-large/45597.jpg
Także ten, on był nie tyle brzydki, co zaniedbany... Jednak widać progres również w tym względzie, umył te włoski porządnie, hehe ;)
Tak trzymać, jestem zwolenniczką harmonii w przyrodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones