Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
208 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi
crazy_e

Niby " najczęściej faulowany zawodnik " , a sam jak fauluje ...

Dymiano

Dokładnie.

crazy_e

Które są dozwolone zawistniku kibicujący Realowi Madryt.

tomucho77

YYyyy,a ty możesz fc barcelonie kibicować a mu Real Madryt too juuż nie skończ z tym bo to jest dziecinne nic tym nie pomożesz a tylko do kłótni doprowadzisz...

LadyCrazy_

A po polsku jak brzmi twój post ?

tomucho77

No widzisz nie wiem...hmmmm...potrzebny mi widocznie słownik...

Tyy see kibicuj FC Barcelonie a jak ktoś nie che im kibicować too juuż że Tylko Ronaldo(Casillas, Pepe,Ramos , Kaka , Özil,-tesh są dobrzy...ale nieee ty stoisz przy swoim chorym zdaniu ze ja ubóstwiam tylko Ronaldo...omg...no po prostu takich ludzi ja nie rozumiem...Wielu piłkarzy z FC Barcelona lubię ale to akurat nie jest messi...więc szorrryyy... -.-''

Ps.Ja tak piszę tesh... -.-''

LadyCrazy_

Piłkarze wymienieni są z Real Madryt dla twojej wiadomości trollu

LadyCrazy_

A skąd wiesz że ja kibicuję tylko i wyłącznie Barcie zakompleksiona zwolenniczko Realu ?

tomucho77

Yyyy a skąd wiesz że ja kibicuje tylko Real Madryt zakompleksiony zwolenniku Fc

LadyCrazy_

Wskazuje na to nota 1/10 dla Leo i brak wymienionych przez ciebie podwójnych mistrzów europy i mistrzów świata, którzy grają w FCB.

tomucho77

Omg pisałam że nie lubię Messiego i że lubię graczy z FCB ale może nie będę wymieniać nazwisk na całą stronę okee... -.-''

LadyCrazy_

zamilcz głupia babo, wstydu sobie oszczędź, bo się nie znasz :)

Immortal_Stasin

Yyyyy..no nwm czy się nie znam a zresztą z palantami i fanami Messiego nie dyskutuje!!Lol mi cie i nie jestem glupia tak se możesz do swojej matki gadać a nie do mnie...spier** odemnie ;) -.-''

LadyCrazy_

wara od mojej matki, ja lubię CR7 i Messiego, szanuję tak samo obydwu zawodników

Immortal_Stasin

Bo co mi zrobisz...
Jakoś nie widzę żebyś miał szacunek do CR7

LadyCrazy_

Dałem mu dychę, to chyba jedyne co mogę zrobić na filmwebie, żeby okazać mu szacunek xd

Immortal_Stasin

Zwracam honor ale ja Messiego nie polubię i koniec tej rozmowy...bay...;p

LadyCrazy_

Nienawiść cię trawi.

tomucho77

Yyyyy..a co ty masz do tego powiedz mi....gówno więc bay...;***

LadyCrazy_

Ok, nie musisz go lubić, ale to nie zmienia faktu, że to Leo jest obecnie najdroższym piłkarzem na naszej planecie: http://www.transfermarkt.de/de/lionel-messi/profil/spieler_28003.html

Immortal_Stasin

Ona tego nie zrozumie bo nienawiść zaślepia jej umysł.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LadyCrazy_

Jak się nie opanujesz to zaraz zaczną blokować te twoje posty pełne wyzwisk.

tomucho77

yyyy...ja się mam opanować a kto ciągle piszę jaka ja zła jestem co?

LadyCrazy_

Kiedy przestaniesz wyzwać Leo i mnie to przestanę pisać że jesteś zła !

tomucho77

Ok...ja naprawdę nic nie mam do Barcelony nawet oglądałam mecz 19 sierpnia:)Ii iii kibicowałam im i bardzo się cieszę że Villa strzelił i kapitan i Messi i Pedro,a zwłaszcza z tego że Villa strzelił po 8 miesiącach:)) i miałam małą nadzieję że Cesc strzeli:(( Zgodaaa?Aaa ty oglądałeś...?

LadyCrazy_

Tak oglądałem cieszę się że Villa po złamaniu nogi wraca do formy.
W Polsce komu kibicujesz ?

tomucho77

W Polsce? WKS :)
O to chodzi tak?heh :D

LadyCrazy_

A ty?:)

LadyCrazy_

Legia Warszawa :)

tomucho77

Aha :) A oprócz Barcelony i Legii to komu...? :)(Ogólnie taak...)

LadyCrazy_

Bo ja jeszcze kibicuje wielu klubom :Real Madryt,FC Barcelona,Liverpool,Borussia Dortmund,Manchester United ;)

LadyCrazy_

Również lubię Borussię a z innych zespołów to Manchester City, PSG, SSC Napoli i z NBA Portland Trail Blazers.

tomucho77

Aha...a nasza kochana i świetna reprezentacja w piłce...hahahahahah..ja tam ich lubię tylko wzięliby się za granie a nie wielkie gwiazdunie :)

LadyCrazy_

Jestem tego samego zdania.

tomucho77

Haha ciekawy meczu 7 września jesteś?

LadyCrazy_

Ja od EURO (mecz z Estonią utwierdził mnie w tym), kładę na nich laskę !

tomucho77

Aha..mój tata też tak gada i ciągle się z nim kłócę że może kiedyś wygrają choć jeden mecz...;p

LadyCrazy_

Z San Marino 1:0 u siebie.

tomucho77

:) Oglądasz mecz w czwartek Real-Barcelona?

LadyCrazy_

Tak :)

LadyCrazy_

Czemu taka nagła zmiana nastąpiła u ciebie ?

tomucho77

Jaka zmiana:)Ja juuż wcześniej próbowałam sprostować i wyjaśnić że to nie o to mi chodziło:)NIC NIE MAM DO MESSIEGO :) A poza tym przecież jestem dziewczyną a dziewczyny tak mają...;p Ile masz lat?? :)(tak z ciekawości ) :D xDD

LadyCrazy_

Trzy lata młodszy od Leo.

tomucho77

Ahaaaaa... ;))

LadyCrazy_

Bay,idę się kąpać...;p

crazy_e

"na olimpade by się nie dostał"

fajnie, że w 2008r. zdobył z Argentyną złoty medal na Igrzyskach Olipmijskich w Pekinie. Jak o kimś nic nie wiesz, to się nie wypowiadaj.

pula_

Ale w tym roku nawet się nie dostali...

klaudia06699

a to już jest wina juniorów

klaudia06699

Noo i gównoo ci do tegooo ; / /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones