serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bill Cosby Show

The Cosby Show
1984 - 1992
25 min.
7,1 9 687
ocen
7,1 10 1 9687
Serial o przygodach sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Haxtabli. Głową rodziny jest doktor Cliff grany przez Billa Cosby'ego. Cliff razem z żoną Clair zajmują się... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Bill Cosby Show zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 3 nagrody Złoty Glob, 25 innych nagród oraz 30 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial o przygodach sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Haxtabli. Głową rodziny jest doktor Cliff grany przez Billa Cosby'ego. Cliff razem z żoną Clair zajmują się wychowaniem piątki swoich dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy), które w miarę trwania serialu dojrzewają i opuszczają rodzinny dom - najpierw wyprowadzają sięSerial o przygodach sympatycznej afro-amerykańskiej rodzinie Haxtabli. Głową rodziny jest doktor Cliff grany przez Billa Cosby'ego. Cliff razem z żoną Clair zajmują się wychowaniem piątki swoich dzieci (Sondra, Denise, Theodore, Vanessa i Rudy), które w miarę trwania serialu dojrzewają i opuszczają rodzinny dom - najpierw wyprowadzają się do akademika aby studiować, a następnie zakładają własne rodziny (Sondra wychodzi za Elvina, a Denise za Martina). Serial ten cieszył się olbrzymią popularnością również w Polsce, gdzie był już kilkakrotnie emitowany.

studio
Bill Cosby / Carsey-Werner Company / National Broadcasting Company (NBC)
tytuł oryg.
The Cosby Show
inne tytuły
Serial kręcono w Universal City (Kalifornia, USA), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) oraz Atlancie (Georgia, USA).
Panieńskie nazwisko Clair, Hanks, to panieńskie nazwisko prawdziwej żony Billa Cosby'ego, Camillii O. Cosby.
We Włoszech serialowa rodzina Huxtable'ów nosi nazwisko Robinson, które jest łatwiejsze do wymówienia. Serial zatytułowany był tam "The Robinsons".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych