Lisa Cholodenko

7,7
240 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lisa Cholodenko

az dziw, ze jeszcze nikt nic nie napisal na jej temat. obejrzalem 3 filmy w jej rezyserii i musze przyznac, ze sie nie zawiodlem. fakt, ze troche monotematyczna (zwiazki lesbijskie, zdrada), ale i tak kazdy film jakby cos innego wnosil. duzy plus za bardzo dobre sciezki dzwiekowe.

Ibrah

mam mieszane uczucia. High Art świetne, The Kids Are Allright tez mi sie podobalo - a miedzy nimi Cavedweller ktorego nie moglem wytrzymać. tobie sie podobal?

Ibrah

Sama została zdradzona przez faceta i została lesbijką, stąd jej pomysły na historie. Szczerze, to dla mnie średnia półka z tendencją spadkową ...

perun_6

Ze zdania o tendencji spadkowej wnioskuje że jeszcze nie widziałeś miniserialu Olive Kitteridge, polecam.

szymonszyms

To fakt nie widziałem. Mam w obserwowanych, więc prędzej czy później seans mnie nie ominie,

Ibrah

Moja nić doprowadzająca mnie do tej artystki to właśnie związek z Wendy melvoin, gitarzystką zespołu Prince'a, The Revolution. Zdjęcie, z którego została lisa wycięta na potrzeby fw pokazuje ją obok tej gitarzystki i widziałem je już kilka razy, tylko że zawsze myślałem, że to jest siostra bliźniaczka Wendy - sussanah. :-) widziałem do tej pory dwa filmy cholodenko. Są bardzo ciekawe. Widzę, że przekonuje do swoich projektów uznane aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones