Lisa Gerrard

8,5
1 283 oceny muzyki
powrót do forum osoby Lisa Gerrard

z tak offowej wokalistki,stanie się gwiazdą wielkiego formatu.Kiedyś się nią zachwycali tylko "dziwacy"(jak ja),teraz słucha jej cały świat.
Jednak "Whithin the realm of a dying sun" nadal jest dla mnie najpiękniejszą płytą.

Green_4

zawsze wiedziałem że Lisa Gerrard jest bardziej utalentowana od Elizabeth Fraser :) i ma piękniejszy glos

Green_4

"Whithin the realm of a dying sun" zdecydowanie ta płyta jest bardziej
niesamowita niż wszystko, co do tej pory powstało.

Green_4

Elizabeth Fraser również ma piękny głos. Chociaż obie panie tworzyły muzyke w troche innych klimatach. To tak samo idealnie pasuje głos Elizabeth do takiego dream popu jak Cocteau Twins, jak i głos Lisy do muzyki DCD - muzyki etnicznej. Co do Whithin the realm of a dying sun się jak najbardziej zgadzam :)

użytkownik usunięty
Green_4

Osobiście najbardziej cenię "Aion" i "The Serpent's Egg", oraz dwa albumy solowe Lisy: "The Mirror Pool" oraz "Duality". Ta płyta "Within the realm.." jest bardzo dobra, ale trochę zbyt mroczna jak dla mnie, wolę średniowieczne klimaty z "Aion" czy transcendencję z "Duality".
Lisa Gerrard jest moją ulubioną artystyką na równi z pianistą jazzowym Keith Jarrett. Dla mnie to są szczytowe osiągniecia człowieka na polu muzyki. Żadni inni artyście nie dostarczyli mi tyle wrażeń co oni. Dead Can Dance słucham mniej więcej od 15 roku życia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones