Liza Minnelli

Liza May Minnelli

8,9
1 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liza Minnelli

Mam taki problem z jej urodą, np. w filmie New York, New York wydaje mi się ładna na początku z tymi długimi włosami, np. jak jedzie taksówką. Natomiast kiedy pod koniec śpiewa tę cudowną piosenkę swojego byłego męża (majstersztyk jeżeli chodzi o piosenkę i wokal), to wygląda strasznie z tą tapetą, krótkimi włosami, jak Drag Quin. I nie wiem, czy ona jest w sumie ładna, czy brzydka... ale jest raczej urocza, a kamera to kocha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

A widziales Kabaret? Tam wyglada nieziemsko, od czasu Audrey Hepburn zadna aktorka nie zrobila na mnie takiego wrazenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Człowieku trochę szacunku. Liza była i jest urocza i posiada wielki talent i charyzmę tak samo jak jej rodzice, posłuchaj sobie jej matki w duecie z Barbrą Streisand. Te kobiety miały olbrzymią skalę głosu pasującą do ballad i do piosenek musicalowych do tego pięknie tańczyły ( Liza i jej mama) . Po prostu są i były wszechstronnie uzdolnione.Odejdź od kompa jak nie umiesz kulturalnie wyrażać swojego zdania, bo jak na razie twoje opinie są na poziomie sfrustrowanego gówniarza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

O znawca talentu się odezwał. Lecz swoje kompleksy. Liza ci zabiera przestrzeń życiową hahaha, nie no ten portal się stacza. Dobra rada nie oglądaj z nią filmów jak tak bardzo Cię denerwuje, ale nie wmawiaj ludziom ,że nie ma talentu bo filmoznawcy by po tobie pojechali jak po dzikiej kobyle z moimi profesorami na czele. Ile ty masz lat by pisać o starszej kobiecie ,że na szacunek trzeba sobie zasłużyć? 10?

monisia54315

stacza się bo paskudy i beztalencia dostają 10

twoje profesory nożykami chrzczone i Streisand jest ładna i utalentowana. Nie bądź śmieszna z tymi swoimi "profesorkami"

markin

To ty nie bądź śmieszny obrażając wszystkich dookoła łącznie z nieżyjącą Judy Garland , Lizą i Barbrą, które są ikonami kina czy tego chcesz czy nie. Stacza się przez takich hejterów jak ty. Liczy się talent wiele ludzi woli słuchać głosu Lizy czy Barbry niż plastikowego popu pogódź się z tym , przestań rozpaczać na forum chociaż nie ma o co i zajmij się czymś konstruktywnym dobrze ci to zrobi.

monisia54315

bynajmniej... zostały wykreowane przez określone kręgi i wpływy tak abyś myślała w ten sposób... ale z takim zakutym postrzeganiem nic się nie zrobi.

Ikonami kina to one nie są i nie były. Używasz słów których semantykę właśnie wypaczasz.
Te skrzeczące babsztyle nie mają nic wspólnego ze śpiewaniem. Może ci się podobać bo masz słaby słuch.

Ta zwyczajna dziewczyna i jej głos bije te twoje pseudo piosenkarki na głowę. Se posłuchaj.
http://www.youtube.com/watch?v=pVurXV16OOc

markin

a może tę
http://www.youtube.com/watch?v=CeBoJVehTHo

te twoje to sobie mogą pośpiewać dla kóz na wypasie i jeśli jakiś "profesor" wmawia ci że to aktorki i piosenkarki to zmień profesora bo jedyne co cię nauczy to grymasów i skrzeczenia dla kóz

markin

Odczep się od moich profesorów ok? Mają wiedzę zarówno filmową jak i historyczną Osoby naprawdę znające się na kinie , którzy napisali wiele publikacji , recenzji jaki i książki zarówno na temat kina okresu między wojennego jak i współczesnego , prawdziwi pasjonaci.Twoim zdaniem Barbra ikona musicali diva muzyki kobieta o 5 oktanowej skali skrzeczy jak koza to no wybacz. Tak one są ikonami musicali, chwalone przez krytyków. Napisz człowieku ,że dla ciebie nie są a nie wmawiasz wszystkim ,że mają je uważać za beztalencia nie chwalić pod niebiosa , bo inaczej nie mamy słuchu nie znamy się itd cóż każdy ma oczy i widzi na swój sposób, ale to nie jest powód by wyzywać i to jeszcze w tak prymitywny sposób. Trochę pokory.

monisia54315

ahahaha nie uwierzysz ale ja też pisałem książki... profesorom hahaha oczywiście z innej dziedziny znam środowisko profesorów. Tylko garstka jest coś warta a reszta to nic innego jak karierowicze i popisywacze się przed znajomymi jak i rodziną "mój syn jest profesorem" a najlepiej "on jest z zawodu dyrektorem". Krytycy wiesz z czego żyją ? Na kozaczku znajdziesz więcej sensownych krytyków niż tego z "branży". Tak samo jak dziennikarzy.
Wesoła gromadka wzajemnie adorujących się klaunów ot, cała śmietanka... opiniotwórcza haha

Krytycy na poziomie Szczuki i filmowcy rodem z trzepaka sympatycy Szumowskiej. Szumowska to dla nich wspaniała twórczyni. hahaha

Muszę ci podziękować.... sowicie mnie rozbawiasz.

markin

Nie znasz ich więc się o nich nie wypowiadaj. Są to profesorzy dokładniej doktorzy habilitowani jeden z nich doktor habilitowany z tytułem profesora nadzwyczajnego, którzy mnie uczą na uczelni nie sugeruję się Szczuką . Nie są to profesorzy- celebryci którzy się popisują och jaką to mają wiedzę to da się wywnioskować po ich sposobie informacji i wiedzy, którą przekazują nam studentom, studenci ich chwalą i chcą się od nich uczyć i czerpać wiedzę. Zanim obrazisz tych ludzi zastanów się ile ty osiągnąłeś. Wielki znawco kina. Na dowód dokonania pana doktora, który wykłada na dwóch uczelniach: w Warszawie i w Bydgoszczy)( UKW) na której to studiuję

http://www.swps.pl/warszawa/oferta-edukacyjna/warszawa-uczelnia-oferta-doktoranc kie/348-warszawa/studia-doktoranckie/doktoranckie-promotorzy/6216-dr-hab-piotr-z wierzchowski-prof-swps

markin

Nie neguję Pańskiej wiedzy i inteligencji ale poziom Pańskiej wypowiedzi i słownictwo które Pan dobiera nie świadczą najlepiej o Panu. Jedną z cech stonowanych, inteligentnych ludzi jest dobor słownictwa i argumentów nie bycie ordynarnym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
markin

każdy człowiek zasługuje na szacunek ponieważ każdy ma taką samą WARTOŚĆ

Liza może nie ma największych umiejętności, może są dużo bardziej utalentowani od niej ale wg mnie posiada charyzmę i podobnie jak wszyscy znani (popularni nawet tylko w jakimś kręgu) ludzie mają większą lub mniejszą charyzmę i też sztukę wyrażania siebie a także pewną mądrość życiową np umiejętność zdobycia odpowiednich kontaktów itd co pozwala im przetrwać w tym biznesie, gdyby tak nie było to każdy działałby w tej branży więc ona predyspozycje do tego jak najbardziej posiada a jak wykorzystała to co los jej dał to już inna sprawa...

wracając do odpowiedzi na pytanie autora wątku ja osobiście mając jakieś 4-5 lat uważałam tą panią za najpiękniejszą kobietę na świecie :) a poza tym podobno nie ma brzydkich kobiet są tylko niezadbane ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

Hahaha, niestety, ale to prawda :D

markin

Dal ciebie może być wstrętna jednak dla mnie ma wyjątkowy niecodzienny wdzięk i naturalność - Którą się albo ma albo też nie i wtedy się inne gwiazdy silą na naturalność.

paulapaulapaula

Może zabrzmi to kontrowersyjnie ale to jak widzimy wyglad kobiety często zależy tylko i wyłącznie od jej...makijażu!
Jak ktoś mi powiedział kobiecą urodę można ocenić tylko jeśli dama nie ma na sobie ani grama tapety a trzeba przyznać ze wszystkie prawie gwiazdy i piosenkarki kreują swoja urodę tylko genialnie dobranym makijażem i bez niego wygladaja gorzej niz przeciętnie żeby tylko wymienić słynna modelke Kate Moss, piosenkarkę Dodę (nie lubie jej muzyki ale tak jak się prezentuje to ładna z jej kobieta bez makijaźu wglada natomiast bardzo przeciętnie) czy słynną Angelinę Jolie. Wszystkie te panie obowiązkowo zawsze maja makijaż poza pewnymi chwilowymi sytuacjami kiedy uchwyca je paparazzi. Dlatego pytanie czy kobieta jest ładna czy nie chyba jest bezpodstawne. Dodajmy jeszcze że wszystkie aktorki sie starzeją i zmieniają-to przeciez naturalne, inne panie z kolei poddaja się operacjom i też zmienia to całkowicie ich wygląd

paulapaulapaula

Jest w niej coś urokliwego, przypomina trochę Lady Gagę. Ma bardzo podobny głos.

paulapaulapaula

no to masz naprawdę poważne problemy. życzę, aby ktoś ci ulżył w niedoli

paulapaulapaula

Liza jest wyrazista, wspaniała i była genialna w musicalach.
Kiedyś czytałam na temat jej życia i choć nie przez wszystkich była uważana za piękność to w swoim czasie była bardzo wpływową osobą w swoim środowisku. Na tyle wpływową, że spotykała się z największymi przystojniakami.

paulapaulapaula

ładna ale w " New York New York " wyglądała jak kaczka

użytkownik usunięty
paulapaulapaula

W Kabarecie wyglądała mega zmysłowo i seksownie.

paulapaulapaula

Jak dla mnie mega piękna i oryginalna! Cudne oczy i uśmiech a w jej głosie się po prostu zakochałam :)

paulapaulapaula

W "New York,...." wystarczyło dokupić dziób i wyglądałaby jak kaczka.

paulapaulapaula

Na pewno zauważalna na ulicy. Ma to cos co przyciąga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones