Logan Huffman

6,0
316 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Huffman

Nie mam pojęcia kto go wybierał na castingu do serialu V, ale na pierwszy rzut oka widać, że ten koleś to aktorska kłoda, talent zerowy te same ciotowate miny, jak producenci mogli popełnić taki błąd zatrudniając go do serialu?! Być może kiedyś wykaże się w jakimś gejowskim dramacie telewizyjnym i by najmniej nie jestem homofobem, ale w żadnym innym gatunku filmowym go nie widzę.

dYDelf

Coś strasznego, a jak ściął włosy to wygląda jak jakiś drech spod Radomska...

Wercik

"Drech spod Radomska", haha. Racja.

dYDelf

Jest koszmarny! Drażnią mnie wszystkie sceny z jego udziałem przez co psuje mi przyjemność oglądania tego serialu. Oglądając pierwszą serię jeszcze miałam nadzieję, że może w drugiej go wymienią, ale nic z tego!

MauGosh

Pociesz się, że w trzecim sezonie już go nie będzie ;)

lszk86

O ile będzie trzeci sezon, ale faktycznie to ogromnie pocieszające, że go nie będzie. Niestety chłopak nie ma za grosz talentu. Normalnie bagno, dno i wodorosty ;)

katasia1

Każdą scenę z jego udziałem w V komentowałem ( nie słuchałem co on plecie ..) tępym akcentem ..."Mungo robić dobrze.... Mungo być głodny... Mungo nie być głupi" .. i odrazu mi się lepiej oglądało...

dYDelf

Koleś wygląda i wkurza jak Bieber.

dYDelf

irytujący typ, a jeszcze gra takiego "wielce zbuntowanego" naiwniaka w V, że aż się odechciewa oglądać.

pseudoalias

nie sposób mi się z Wami nie zgodzić.

dYDelf

"Być może kiedyś wykaże się w jakimś gejowskim dramacie".
Niesamowite, że o tym piszesz, bo kiedy ścięli mu włosy skojarzył mi się z taką postacią... Nie pamiętam co to był za film, ale ktoś wyglądający podobnie do niego grał w dramacie poruszającym temat homoseksualizmu... Nadal próbuję przypomnieć sobie tytuł.

dYDelf

Irytujący leszcz, najsłabszy w obsadzie V.

dYDelf

Właśnie obejrzałem sobie film "Temple" (którego nie ma dodanego na filmwebie) i w niektórych ujęciach był podobny do Taka Sakaguchiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones