Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman

W Furii jest niesamowity. Tak naprawdę nie musi nic mówić, wystarczy, że wpatrzymy się w jego
oczy. I oto w tym chodzi. Nie trzeba się ciąć, żeby zagrać prawdziwie, szczerze i wzruszająco.
Wyrasta na kawał zdolnego aktora, potrafiącego zagrać wymagające role.

PurpleAngel

Dobrze zagrał, zdziwiłem się jak zobaczyłem jego poprzednie role.

Soivon

W Charlie też był świetny ;)

Mr_Fett

popieram :)

użytkownik usunięty
PurpleAngel

Zgadzam się. Ta rola była napisana pod niego. Powinien być nominowany do jakiejś nagrody, tak wspaniale oddał emocje na planie "Furii".

użytkownik usunięty
PurpleAngel

Wreszcie jakaś ciekawa rola. No i dobrze sobie poradził. Z tymi oczami... no, na pewno jednak spore znaczenie ma tu fakt, że są to oczy ładne, ale... :) Nie będę mu nic ujmowała - zagrał bardzo przyzwoicie. Obserwowanie kariery tego młodzieńca sprawia przyjemność.

PurpleAngel

Dodam że fajnie się kariera potoczyła, no bo nie oszukujmy się ładni chłopcy idą w stronę jakiś bajek dla dziewczyn, chodzi mi tu o filmy , seriale nie ambitne tylko żeby pokazać urodę słodkość i tak dalej.

PurpleAngel

On w ogóle jest niesamowity a z każdym filmem coraz lepszy. W Furii pokazał się po mistrzowsku.

joan19

W Furi zagrał najlepiej ze wszystkich. Ma talent i moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy zrobi się o nim głośno. Osobiście dla mnie już teraz zasługuje na jakąś nagrodę.

PurpleAngel

Był niesamowity, cały seans nie mogłam wyjść z podziwu jak dobrze tam gra. Tak naprawdę to nawet zapomniałam, że on to gra, tak dobrze się wczuł w rolę, że aż mu uwierzyłam, że to prawda - ale o to chyba właśnie chodzi :) Grał z takimi gwiazdami, a jednak udało mu się je przyćmić. Dla mnie fantastyczny aktor, po tym filmie, mam nadzieję, że jeszcze go zobaczę w tak ambitnych rolach.

PurpleAngel

oby tylko nie przylgnęła do niego etykieta grania przestraszonego i zagubionego chłopca. w Furii świetny, ale chcialabym zobaczyć jak poradziłby sobie w roli jakiegoś buntownika, albo psychopaty.

expected

Ooo, ja bym go chętnie zobaczyła w roli czarnego charakteru :D A jeszcze chętniej w duecie z Dylanem O'Brienem~

PurpleAngel

O tak, w Furii oddalił kawał doskonałej roboty.

PurpleAngel

Uważam, że Logan jest najlepszym aktorem młodego pokolenia i to się nie zmieni. Jeszcze go nie widziałem w tym filmie - dzisiaj obejrzę.

PurpleAngel

Uwielbiam go w Furii. Przykuwał uwagę i nie ustępował kroku innym aktorom. Fantastycznie odnalazł się w tej roli. Mam nadzieję, że przed nim jeszcze sporo ambitnych filmów i zapadających w pamięci ról. To taki diamencik, który z każdą produkcją będzie błyszczeć bardziej. Szczerze to byłam trochę zdziwiona, że za Furię posypały się na niego gromy, moim zdaniem niesłusznie, ale któż zrozumie ludzi.

PurpleAngel

W Furii jest genialny, nie mogłam oderwać oczu od jego spojrzenia :) Niesamowicie oddane emocje. Ale bardzo podobał mi się również w "Charlie" oraz w "Wzburzenie". Cieszę się, że wybiera coraz ambitniejsze role. To naprawdę utalentowany i niezwykle sympatyczny chłopak, wystarczy obejrzeć kilka ( lub kilkanaście ) wywiadów na YT :)

PurpleAngel

Polecam "Wzburzenie" wg prozy Philipa Rotha - to historia o pewnym żydzie, który nie chce być Żydem, chce być sobą. Czyli Philip Roth ("Piętno", "Amerykańska sielanka") w pełnej krasie:-) Plus Ameryka lat 50., trzeszczący w posadach purytanizm (w tej roli Sarah Gadon:-), wojna w Korei, Bertrand Russell odbiera Nobla ("Dlaczego nie jestem chrześcijaninem")...
Daje do myślenia!
https://www.filmweb.pl/film/Wzburzenie+-+Opowie%C5%9B%C4%87+o+dojrzewaniu-2016-7 32013

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones