Logan Lerman

Logan Wade Lerman

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7760/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":17013,"rate":8.052254158584612,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/7760/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":7.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7760/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":6.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,1
17 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman
  • W Furii jest niesamowity. Tak naprawdę nie musi nic mówić, wystarczy, że wpatrzymy się w jego
    oczy. I oto w tym chodzi. Nie trzeba się ciąć, żeby zagrać prawdziwie, szczerze i wzruszająco.
    Wyrasta na kawał zdolnego aktora, potrafiącego zagrać wymagające role.

• PurpleAngel Dobrze zagrał, zdziwiłem się jak zobaczyłem jego poprzednie role.

• Soivon W Charlie też był świetny ;)

• Mr_Fett popieram :)

• PurpleAngel Zgadzam się. Ta rola była napisana pod niego. Powinien być nominowany do jakiejś nagrody, tak wspaniale oddał emocje na planie "Furii".

• użytkownik usunięty

PurpleAngel Wreszcie jakaś ciekawa rola. No i dobrze sobie poradził. Z tymi oczami... no, na pewno jednak spore znaczenie ma tu fakt, że są to oczy ładne, ale... :) Nie będę mu nic ujmowała - zagrał bardzo przyzwoicie. Obserwowanie kariery tego młodzieńca sprawia przyjemność.

• PurpleAngel Dodam że fajnie się kariera potoczyła, no bo nie oszukujmy się ładni chłopcy idą w stronę jakiś bajek dla dziewczyn, chodzi mi tu o filmy , seriale nie ambitne tylko żeby pokazać urodę słodkość i tak dalej.

• PurpleAngel On w ogóle jest niesamowity a z każdym filmem coraz lepszy. W Furii pokazał się po mistrzowsku.

• joan19 W Furi zagrał najlepiej ze wszystkich. Ma talent i moim zdaniem to tylko kwestia czasu kiedy zrobi się o nim głośno. Osobiście dla mnie już teraz zasługuje na jakąś nagrodę.

• PurpleAngel Był niesamowity, cały seans nie mogłam wyjść z podziwu jak dobrze tam gra. Tak naprawdę to nawet zapomniałam, że on to gra, tak dobrze się wczuł w rolę, że aż mu uwierzyłam, że to prawda - ale o to chyba właśnie chodzi :) Grał z takimi gwiazdami, a jednak udało mu się je przyćmić. Dla mnie fantastyczny aktor, po tym filmie, mam nadzieję, że jeszcze go zobaczę w tak ambitnych rolach.

• PurpleAngel oby tylko nie przylgnęła do niego etykieta grania przestraszonego i zagubionego chłopca. w Furii świetny, ale chcialabym zobaczyć jak poradziłby sobie w roli jakiegoś buntownika, albo psychopaty.

• expected Ooo, ja bym go chętnie zobaczyła w roli czarnego charakteru :D A jeszcze chętniej w duecie z Dylanem O'Brienem~

• PurpleAngel O tak, w Furii oddalił kawał doskonałej roboty.

• PurpleAngel Uważam, że Logan jest najlepszym aktorem młodego pokolenia i to się nie zmieni. Jeszcze go nie widziałem w tym filmie - dzisiaj obejrzę.

• PurpleAngel Uwielbiam go w Furii. Przykuwał uwagę i nie ustępował kroku innym aktorom. Fantastycznie odnalazł się w tej roli. Mam nadzieję, że przed nim jeszcze sporo ambitnych filmów i zapadających w pamięci ról. To taki diamencik, który z każdą produkcją będzie błyszczeć bardziej. Szczerze to byłam trochę zdziwiona, że za Furię posypały się na niego gromy, moim zdaniem niesłusznie, ale któż zrozumie ludzi.

• PurpleAngel W Furii jest genialny, nie mogłam oderwać oczu od jego spojrzenia :) Niesamowicie oddane emocje. Ale bardzo podobał mi się również w "Charlie" oraz w "Wzburzenie". Cieszę się, że wybiera coraz ambitniejsze role. To naprawdę utalentowany i niezwykle sympatyczny chłopak, wystarczy obejrzeć kilka ( lub kilkanaście ) wywiadów na YT :)