Logan Lerman 

Logan Wade Lerman

8,0
18 928 ocen gry aktorskiej
Logan Lerman
Logan Wade Lerman urodził się i mieszkał w Beverly Hills, od dzieciństwa chciał zostać aktorem. Powiedział o tym matce, kiedy miał 2 i pół roku. W wieku 4 latach miał już swojego agenta i występował w reklamach. Jego pierwszą rolą na dużym ekranie była postać Williama, najmłodszego syna Mela Gibsona w "Patriocie" (2000). Jeszcze w tym samym roku wystąpił ponownie z Gibsonem w komedii "Czego pragną kobiety?", także jako syn bohatera odgrywanego przez Gibsona. Po małej roli w "Chłopakach mojego życia" (2001), wystąpił w filmie "Malowany dom", który był adaptacją prozy Johna Grishama.
Najbardziej znaną rolą na srebrnym ekranie była dla niego okazja wcielenia się w młodszą wersję bohatera odgrywanego przez Ashtona Kutchera w "Efekcie motyla" (2004). Potem wystąpił gościnnie w serialu "Zawód glina" oraz jako Bobby (Robert) McCallister w filmie "Jack & Bobby" (2004), gdzie gra chłopaka, który w przyszłości chce być prezydentem USA.
W wolnych chwilach Logan lubi pograć w baseball i wygłupiać się z kolegami. Jest fanem drużyny LA Lakers.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 19 stycznia 1992

miejsce urodzenia: Beverly Hills, Kalifornia, USA

wzrost: 175 cm

Teen Choice
Zdobył Teen Choice, 13 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
W 2006 roku założył zespół Indigo, w którym gra na keyboardzie. Ponadto w skład grupy wchodzą: Dean Collins (wokal) oraz Daniela Pashmana (gitara i perkusja).
Ma dwójkę rodzeństwa- siostrę Lindsey i brata Lucasa.
Ubiegał się o rolę Petera Parkera w filmie "Niesamowity Spider-Man". W końcowych castingach przegrał jednak z Andrew Garfield'em.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych