Louis de Funès

Louis Germain David de Funès de Galarza

8,4
28 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis de Funès

Polecil by mi ktos swietny film z Louisem ?? Chce zobaczyc z nim jakis film, a nie wiem jaki bo nie jestem jego az tak wielkim fanem, ale bardzo go lubie. Tylko zeby nikt nie podawal przykladu serii o Żandarmie z Saint Tropez i Zawieszeni na drzewie bo to widzialem. Z gory dzieki :)

tomasz_user

"Kapusniaczka"pewnie też widziałeś...? jeśli nie to polecam,oglądałam go jeszcze jako dziecko i pozostawił dobre wrażenie.

tomasz_user

No akurat wczoraj go sobie zalatwilem

tomasz_user

a ktory z tych filmow jest najlpeszy :
Człowiek Orkiestra Człowiek z Tatuażem Fantomas Trylogia
Gamoń Hibernatus Kapuśniaczek
Koko Mały Pływak Mania Wielkości
Napad na Bank Oscar Panowie Dbajcie o Żony
Przygody Rabina Jakuba Skąpiec Skrzydełko czy Nóżka
Sławna Restauracja Wielka Włóczęga Wielkie Wakacje

tomasz_user

wszystkie te filmy oceniłem na 9/10 lub 10/10 więc polecam każdy. Pamiętam, że najmniej z nich podobała mi się Sławna Restauracja i Człowiek Orkiestra.

El_Bandito

dzieki

tomasz_user

JA BYM POLECIŁ "MANIE WIELKOŚĆI"
DZIWNE, ŻE JESZCZE GO NIKT NIE WYMIENIŁ.

tomasz_user

Polecam Małego Pływaka oraz Skrzydełko czy Nóżka ,wraz z Kapuśniaczkiem to moje ULUBIONE filmy z tym aktorem :-) Polecam i życzę miłego oglądania :-)

tomasz_user

Oscar jest godny polecenia -- fixumdyrdum:) Wielkie wakacje , Gamoń - to też bardzo dobre filmy

tomasz_user

Polecam wszystkie części żandarma... zdecydowanie jego najlepsze wcielenie....

llannll

oO Sławna Restauracja najsłabsza? Jak dla mnie jeden z lepszych filmów z Louisem. Poza tym Mania Wielkości, Rabin Jakub, Żandarmy, Skrzydełko czy nóżka.

tomasz_user

Ja bym polecił kilka mniej znanych tytułów, takich jak: Koko, Napad na bank, Czarny rynek w Paryżu, Człowiek z tatuażem, ogólnie oglądałem wszystkie jego filmy i wszystkie są godne polecenia, nawet te z początków jego kariery, w których występował czasami tylko po kilka sekund.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones