Luke Hemsworth

6,8
3 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Hemsworth

Oglądając Westworld, miałem takie dziwne wrażenie, że skądś znam tego aktora :p
Bardzo podobny do brata

johnythewild

Którego brata? :D ;-)

_JeNi_

Do najbardziej znanego - Chrisa ofkoz :)

johnythewild

ja np. nie odróżniam Liama od Chrisa... Cały czas jak ogłądałam Thora myślałam, że to Liam... A potem czytam Chris i tak sobie myślę, czemu ja pomyliłam imiona aktorów... A tu zonk, bo to jego brat hahahhaa :D

kochanie445

heh wszyscy trzej podobni do siebie

johnythewild

Raczej brat do niego bo jest starszy :)

johnythewild

Lol - ja też zawsze myślałem że istnieje tylko Chris i Liam A tu zonk mamy jeszcze 3ciego Hemsworth 'a. Podobni są fest jednak Luke najbardziej z całej trójki odbiega wyglądem ( albo to oni odbiegają od niego xD )

mordarg

Znam taki przypadek, gdzie jest trzech braci. 1 gruby ciemny w okularach, 2 gruby jasny, 3 ciemny chudy w okularach. Dwóch pierwszych wysokich, najmłodszy niski. Postawieni obok siebie w najlepszym wypadku wyglądają jak kumple do kieliszka, a nie jak rodzina, nawet kuzyni...

Za to bracia Hemsworth wszyscy trzej bardzo do siebie podobni. Wręcz jakby jedna skóra była przekładana na grubszego, na chudszego, postarzana itd. Tylko tyle, że Luke jest trochę niższy co z automatu wiąże się z innym stosunkiem głowa:ciało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones