Lynn CohenI

Lynn Harriette Kay

7,3
1 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lynn Cohen

a mimiką i gestykulacja potrafiła podbić serce widza od pierwszego pojawienia się na ekranie. Nie wiem, jaka jest aktorką, bo widziałam ja tylko w tej jednej produkcji, ale dla mnie na zawsze pozostanie wspaniała Maggs z "Igrzysk smierci". ;)

Metropholis

hehe dokładnie mam takie samo zdanie i mimo, że czytałam książkę i wiedziałam, jak się dla mniej to skończy to oglądając film smutno mi się zrobiło w momencie gdy weszła we mgłę :( polubiłam jej postać...:)

nataliarbd

Mnie ujęła już na treningu jak dotknęła serca Katniss z tym dobrotliwym usmiechem na twarzy. Niby nic a od razu miałam łzy w oczach ;-)

Metropholis

świetnie wyglądała scena kiedy zgłosiła się na ochotnika za Annie na dożynkach... Kradła każdą scene w filmie, w której występowała;)

suicone

Była ta scena w filmie? Ja pamietam tylko, jak Haymitch pokazywał to Kotnie i Peetcie i było pokazane na ekranie jak po wylosowaniu Finnick przytula się do Maggs. Sceny z wylosowaniem Annie nie widziałam.

Metropholis

była była, właśnie w tym momencie;) nie uważnie oglądałaś;)

suicone

I tak wybieram się jeszcze raz, więc zwrócę uwage na to ;-)

Metropholis

Zgadzam się z Wami. Skradła mi serce tą rolą.

Metropholis

Cudowna - odegrała swoją postać doskonale!

Metropholis

Była wspaniała, po wyjściu z kina (czyli teraz ;)) ciągle myślę tylko o niej :3
Tak mi jej szkoda było :'(

Metropholis

Wiedziałam że zginie na pewno w jakiś szlachetny sposób. Jednak ta scena bardzo mnie wzruszyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones