Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Dorota Kożuchowska

6,4
26 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Kożuchowska

Nie ma jakiegoś wielkiego talentu nad talenty ale grać potrafi. Nie chodzi mi o rolę Hanki Mostowiak, ale o całokształt.

dziurawa_krystynka

zgadzam się z tobą, bardzo lubię Kożuchowską, chociażby za Kilerów, M jak miłość, że super śpiewa, śpiewała wielką miłość Krajewskiego, i nie zapomnisz mnie Żabczyńskiego (na you tubie to jest polecam jak nie widziałaś ), a widziałaś film Ptaszka ? Kożuchowska grala tam Marię, ta rola Marii w Ptaszce to był jej debiut miała wtedy 23 lata, polecam ci gdy ten film będzie w TV, a przekonasz się że Kożuchowska super tam zagrała, i innym też ten film polecam. Widzialam ją kiedyś w programie zacisze gwiazd, i od niedawna poszukuje tego odcinka bo chce go sobie przypomnieć, pamiętam tylko jak Kożuchowska prowadziła Pawlicką (prowadzącą) po Toruniu i że parę osób poprosiło Kożuchowską o autograf.

kinomanka_13

Większość filmów które wymieniłaś już widziałam. Ptaszka też, ale już dawno, dawno. Właśnie w nich zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. ;-) Nie oglądam Zacisza Gwiazd. -)

dziurawa_krystynka

zacisza gwiazd już nie ma, ale właśnie w internecie próbuje odszukać ten odcinek gdzie była bo nie pamiętam go dokładnie jedynie tylko ten Toruń gdzie pokazywali, pamiętam że w tym odcinku Kożuchowska miała wtedy długie włosy. Jak jest film Ptaszka to oglądam go wtedy kiedy jest w telewizji, gdy byłam w podstawówce podobał mi się ten film, a jak go obejrzałam kiedyś we wszystkich świętych z moją mamą i moją ś.p babcią to zaczęłam płakać z powodu tej małej, albo że ta Marysia od nich odeszła a potem wróciła, bardzo długo płaczę gdy to oglądam. A nie lubię za bardzo płakać na filmie.

kinomanka_13

Ja chyba tylko lekko się na nim wzruszyłam. Nie pamiętam już tego tak dobrze, bo jak już mówiłam oglądałam ten film bardzo dawno temu. ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones