Maciej Balcar

Maciej Władysław Balcar

7,6
808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Balcar

niestety nigdy n9ie miałam okazji poznać Macka ani zobaczyć go na żywo ale moge sie pochwalić faktem tym ze zarówno on jak i ja pochodzimy z Ostrowa w którym ja nadal mieszkam :) z Ostrowa Wlkp. pochodzi jeszce kilka innych znanych postaci m.in skład zespołu Big Cyc oraz bracia Lijewscy jak i miss polski z roku podajze 2006 albo 2005 Kasia ( nie pamietam nazwiska)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO :):):):):) Ps wie ktoś może gdzie mieszkał Maciej i gdzie uczęszczał do szkoły ??

użytkownik usunięty
mailena

miss Polski to Kasia Borowicz też jestem z Ostrowa a Maciej był wychowankiem mojej mamy, grał u niej w grupie teatralnej "Szarańcza" w MDK-u nie przypominam sobie do jakiej szkoły chodził i gdzie mieszkał chociaż mama mi mówiła. Niestety mama nie żyje i już mi nie powie. Z Ostrowa jest także aktorka Agnieszka Greinert o której również są informacje na film webie (moja matka chrzestna)pozdrawiam ostrowian:*

mailena

Maciek chodził do mojej szkoly - III Liceum Ogólnokształcącego :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones