Maciej Dejczer

6,3
792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Dejczer

takie seriale jak m jak milosc czy na dobre i na zle ktore bija rekordy popularnosci w naszym kraju;albo kultowy komunistyczny jeszcze 300 mil do nieba i bandyta z Tilem Schweigerem to mi imponuje.

heniek

A widziałeś Bandytę?

To jest dopiero super film! A ta muzyka...

Bizon

A to Dejczer muzykę tam pisał? no no, utalentowany jegomość.

Peter_1000

Ludzie muzykę do "Bandyty" nie skomponował Dejczer, tylko genialny Michał Lorenc, autor kompozycji do m.in. "Oficera" czy "Gliny", jak również "Symetrii" Niewolskiego. Dejczer nie zajmuje się, ani nie zajmował się nigdy muzyką filmową, niemniej to dobry reżyser, a robota przy "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" uznaję jako chałturę, spowodowaną jedynie brakiem kasy :)

Peter_1000

Ja nie napisałem, że Dejczer skomponował muzykę tylko, że po obejrzeniu najbardziej się zapamiętuje chyba muzykę.
A wy tylko by się uczepić :p
(mój post miał na celu uświadomić autora tematu, że Dejczer nie kręci tylko jakiś tam seriali, a naprawdę porządne filmy kinowe).

Bizon

Bizon chyba chcialem powiedziiec KRĘCIŁ od dawna nie zrobił fabuły, zadowala go serial? Nawet nie widac,że w PISFie składał jakies projekty o dofinansowanie.
Coś sie porobiło z tymi swietnymi rezyserami lat 90.

heniek

300 mil miał premierę w październiku, a więc już po Okrągłym Stole. Fakt faktem PRL jeszcze istniał do grudnia.

heniek

"Bandyta" mial swietny scenariusz, wysmienita obsade, cudowna muzyke ... tylko rezyser sknocil calosc :(

dobrze, ze ten pan zajmuje sie juz tylko serialami

cezaryba

no ale w którym momencie sknocił?
<za krótki>

heniek

Dejczer miał wpływ na ostateczne brzmienie motywu eleny w Bandycie, przyśpieszył go, o czym opowiadał razem z Lorencem w wywiadzie.

a1000suns

No i doskonały ''Oficer''.
Nieźli ''Oficerowie''.
I całkiem dobry ''Trzeci Oficer''.
To produkcje na pewno godne uwagi w dorobku tego pana.

WOLVERINE55

poprawmy...Oficer był dobry, Oficerowie słabi, a Trzeci Oficer debilny...Idealny przykład jak spieprzyć dobry pomysł...

siLk_2

To kwestia gustu a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje:D.

WOLVERINE55

wy powaznie o tych serialach? przecierz to zenujace ze achwycacie sie ofcerami, a spominanie o na dobre i na zle i m jak milosc to juz dno, m jak milosc to tasiemiec dla gospodyndomowych i prostych ludzi..zalllll :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones