Madeline Carroll

7,8
2 129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madeline Carroll

Na początku myślałam, że to ta sama, jedna aktorka. Dopiero dzisiaj zauważyłam, że nie ;)
http://www.filmweb.pl/person/Liana+Liberato-389768#

atagerka

Też myślałam, że to ona :) są identyczne!

atagerka

w zasadzie przez całego Poppera myślałem, że to ona - bardzo bardzo podobna

atagerka

trudno uwierzyć, że nie są nawet spokrewnione. miałam dokładnie to samo wrażenie!

missunderstood

Dokładnie jak by wystąpiły razem w filmie to miał bym kłopot ze rozróżnieniem granych przez nie postaci i ich samych. Dziewczyny wyglądają niemalże identycznie.

atagerka

Zgadzam się są identyczne. Też myślałem że to jedna i ta sama aktorka.

atagerka

Ja tez tak myślałem ;)

atagerka

no, no podobne :) jak większość myślałam, że to jedna i ta sama aktorka :)

atagerka

a w ogóle może taki temat założyć i u Liany, tak o by ludzie, którzy lubią oglądać młodzieżówki czy filmy z młodzieżą, orientowali się bardziej ;)

atagerka

Nie dość że bardzo podobne to prawie w tym samym wieku...

atagerka

Właśnie oglądałem film "Nasza niania jest agentem" i byłem pewny, że ta dziewczyna to Liana Liberato, aż tu okazuję się, iż jest to Madeline Carroll. Wyglądają jak siostry, ba nawet siostry bliźniaczki :)
I muszę przyznać iż zarówno Liana, jak i Madeline są dobrze zapowiadającymi się aktorkami. Oby tylko "sodówa" do głowy nie uderzyła, to będą świetnymi aktorkami.

atagerka

Miałam dokładnie to samo! Wszędzie szukałam jednego filmu z Lianą bo myślałam, że to ona w nim grała, a okazało się, że to była Madeline!

atagerka

właśnie wszedłem by o tym napisać, prawie bliźniaczki :D

atagerka

Oglądając Flipped cały czas byłam pewna, ze to Liana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones