Madhuri Dixit

Madhuri Shankar Dixit

8,2
647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madhuri Dixit

Ostatnio pojawiły się informacje, że być może Madhuri Dixit wróci na ekrany. Nawet SRK powiedizał, że chętnie zagrałby z nią w swoich kolejnych filmach. Moze coś z tego będzie... Wie ktoś coś na ten temat ???

_Summer_

Mały come back się szykuje, bo pojawi się w "Dedh Ishqiya" (trochę więcej inf.: http://www.bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=12309) :) Po 5latach przerwy czas najwyższy. :)

julCia69

Też na to czekam z niecierpliwością, dobrze, że w końcu się zdecydowała na powrót do filmów. Świetna z niej aktorka i tancerka. ;)

_Summer_

Kolejne wieści o powrocie aktorki. Szykuje się kilka filmów z jej udziałem! :)))
http://www.bollywood.pun.pl/viewtopic.php?id=12383

_Summer_

Film czeka na zaakceptowanie i zapisanie do bazy, więc za jakiś czas pojawi się w jej filmografii. :)
Poza tym jest dobrze, ponieważ Madhuri wraca po 5 latach przynajmniej bierze udział w dwóch produkcjach. Może jakiś duet z SRK się jeszcze po drodze nadarzy? ;)

julCia69

Bardzo na to liczę! To jest mój ulubiony duet. :)

_Summer_

Też mam taką nadzieję, bo także ich uwielbiam. :) Jeden z moich trzech ulubionych duetów.

julCia69

A mogę poznać dwa pozostałe Twoje ulubione duety? :)

_Summer_

Nie jest to tajemnicą. :) SRK-Kajol i SRK-Aish Oczywiście mam na myśli tylko duety, gdzie SRK występuje. ;-) SRK-Juhi jest zaraz za czołówką, przekonuję się do nich, ale to bardzo, bardzo powoli. Do Juhi muszę się po prostu przekonać, nic na siłę. ;-)

julCia69

U mnie SRK i Juhi są w ścisłej czołówce, jak też Juhi i Aamir. ;D

_Summer_

Aish jeszcze z Hrithikiem mi się podobała w duecie, jeśli już o innych panach piszemy. ;) Shahid z Amritą całkiem przyjemny duet tworzą także.

julCia69

Wiem, ze lubisz nowsze filmy z Juhi, więc może obejrzyj "Bhoothnath - Pan duchów" z 2008r. (Jej męża gra tam Shahrukh ;D )

_Summer_

Wiesz, film czeka na obejrzenie, ale na chwile obecną mam ustawioną taką mini-listę na kilka dni, co obejrzeć, więc myślę, że w najbliższym czasie sięgnę po ten film. :) Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones